В Україні запускають видання Mixmag

Видання про електронну музику та клубну культуру «Mixmag Україна» почне роботу 24 серпня, повідомляється в соцмережах проєкту. Франшизу Mixmag придбала київська музична агенція Go West, співзасновники якої перший час керуватимуть редакційними процесами. DTF Magazine розповідає, що ще відомо про нове медіа

Go West уклали угоду з британською Wasted Talent LTD, яка видає Mixmag. Співінвестором української франшизи став Максим Проскурня.

Склад редакції українського Mixmag поки невідомий. У Go West розповіли DTF Magazine, що планують відмовитися від посади головного редактора, обмежившись випусковим редактором, фріланс-авторами та медіаменеджментом. 

«Ті культові редактори, що були у британському Mixmag, — Дейв Сімен, Дом Філліпс — усе ж керували саме друкованим журналом. Там головний редактор — це канон. Сучасний сайт має бути, як то кажуть, more flexible. Плюс робота із соцмережами», — розповів Олександр Варениця, співзасновник Go West.

Спочатку випусковим редактором «Mixmag Україна» буде співзасновник Go West Олексій Варениця. За словами Олександра, «щось команда українського видання робитиме самостійно з локальними авторами та героями», але також будуть «щоденні паки контенту від британської редакції».

«Уся команда Go West буде в активній комунікації із представниками електронної сцени. Я, наприклад, мрію писати, як постійний автор. Мрію робити фічери та колаборації із брендами».

Олександр додає: «Роль головного редактора ми спробуємо розмити та демократизувати заради різності у думках та смаках. Нам буде складно, бо треба шукати той самий баланс поміж різними жанрами електронної музики. А їх дуже і дуже багато. Одна людина все ж таки має один певний смак і кут зору».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MIXMAG Україна (@mixmag_ukraine)

Крім того, Олександр розповів, що вони отримали ліцензію не лише на запуск медіа, а й «на ширшу діяльність бренду в Україні». Йдеться про окремі івенти, освітні події та сайд-проєкти, які франшизи Migmax також запускають в інших країнах.

«У ролі найновішої та найважливішої локації для найбільшого у світі бренду танцювальної музики та медіа Mixmag Україна подарує надію, прагнення, амбіції та мотивацію українським ді-джеям, продюсерам, промоутерам, танцівникам, клаберам, тусовникам та шанувальникам електронної музики, — цитує слова керуючого директора Wasted Talent Ніка Стівенсона видання The Village Україна. — Мир, любов, єдність і повага є основами світової електронної музичної сцени, і це буде базовим посланням, яке Mixmag Україна поширюватиме через свої новини, матеріали, статті та події в межах висхідної глобальної родини Mixmag».

 Інстаграм Mixmag Україна Фейсбук Mixmag Україна

Mixmag — одне із найстарших медіа про електронну музику та клубну культуру, засноване у Великій Британії. Перший номер вийшов 1 лютого 1983 року. Наразі представлений у 19 країнах та регіонах.Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis