Low Blow представив благодійний дроп. Це колаборація з Clothes for Progress та амстердамським Skatepark NOORD

Харківський бренд Low Blow анонсував нову ініціативу, створену в колаборації з фандрейзинговою платформою Clothes for Progress та амстердамським скейтпарком Skatepark NOORD. Це спільна лімітована колекція одягу Same Sun, купити яку можна буде 24 червня на благодійному маркеті 

Про колекцію

Лімітована Same Sun складається з близько 40 айтемів: серії курток, штанів, поло та сорочок з принтами.

В коментарі DTF Magazine засновник Бренду Рубен Аганесянц розповів, що для створення речей команда використала дедсток-одяг з попередніх колекцій. 

«Ми робимо свого роду апсайкл, наносимо свої принти й, таким чином, даємо речам друге життя».

Всі речі прикрасили принтами із зображенням сонця. Розробкою ідеї та графіки займалась команда Clothes for Progress, а друкували зображення на речах в Україні — у принт-студії WALLS.PRESS.

«Сонце символізує єдність та відповідальність, оскільки ми об’єднані під одним сонцем. Колекція Same Sun запрошує всіх нас об’єднатися, щоб зібрати кошти для світлого майбутнього», — говориться в описі. 

В зніманні лукбука взяли участь понад 20 людей з Clothes for Progress та Skatepark NOORD.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Clothes for Progress (@clothesforprogress)

Про презентацію

Презентація спільного дропу відбудеться 24 червня в Skatepark NOORD, початок — о 16:00. Речі виставлять в форматі поп-апу, який супроводжуватиметься скейт-відео, знятим у Києві та Амстердамі. 

Вартість речей з колекції Same Sun — по 35 євро. Після презентації придбати речі, що залишилися, можна буде онлайн на сайті

Всі вторговані зі вхідних квитків та продажу колекції гроші розподілять між двома фондами, обраними окремо командами Low Blow та Clothes for Progress.

За ініціативою Low Blow половину коштів перерахують до The Blue Eyed Project — української організації, що підтримує дітей з деокупованих та прифронтових міст та сіл України. Зі своєї сторони Clothes for Progress передадуть іншу половину коштів до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (UNHCR)

Low Blow — скейт-бренд із Харкова, заснований у 2017 році. У 2019 році він переміг у конкурсі локальних брендів DTF Magazine.

«Історія бренду розпочалася з того, що у нас виникли труднощі з вибором одягу в Україні: на полицях магазинів можна було знайти лише темні речі із принтами у вигляді примітивних написів. Ми зрозуміли, що треба щось міняти — і за три тижні з’явилася наша перша колекція. Презентація відбулася на фестивалі That’s Wassup, де ми заявили про себе як про український скейт-бренд. Кожна наша колекція випускається обмеженим тиражем».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis