В Україні запрацювала функція Instagram Music

В Україні запрацювала функція Instagram Music, яка дозволяє додавати треки до своїх сторіз. Соцмережа почала запускати її глобально ще у 2018 році

Щоб користуватись Instagram Music потрібно оновити застосунок до останньої версії, зайти в сторіз та натиснути на наліпку з додатковими функціями.

У вкладці з музикою можна обирати зі спільного каталогу українських та зарубіжних треків, а також переглядати тематичні музичні підбірки чи шукати потрібну пісню самостійно.

 

Розмістити наліпку з музикою можна у декількох форматах: випливаючим текстом — при цьому обирати можна між декількома шрифтами, а також обкладинкою треку чи альбому з його назвою чи невеликим віджетом.

Інстаграм також дозволяє обрати потрібний відрізок, який звучатиме в сторіз.

Улітку 2022 року Інстаграм оновив дизайн: тепер користувачі бачать відео у повнокреанному форматі, а всі ролики коротші 15 хвилин автоматично перетворюються на рілзи, щоб «рекомендувати їх більшій кількості людей у соцмережі». Ці зміни викликали невдоволення серед користувачів платформи — вони запустили кампанію «Make Instagram Great Again» («Зробімо Інстаграм знову крутим») і просять платформу «не мімікрувати під ТікТок».

Докладніше про те, як прокоментував зміни голова Інстаграму та хто виступив проти оновлень, ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis