Дивіться тизер серіалу про Кристобаля Баленсьягу від Disney

Стримінг Disney+ випустив перший тизер мінісералу «Кристобаль Баленсьяга», присвяченого життю та роботі іспанського модельєра. Серіал став оригінальним проєктом іспанського підрозділу стримінгу — його реліз запланований 19 січня 2024 року 

Події серіалу зосередяться навколо конкретного періоду становлення кар’єри Баленсьяги. Серіал розповість, як Кристобаль через громадянську війну переїхав з Іспанії, де одягав представників іспанської еліти, до Парижа та зосередився на «більш радикальних та скульптурних силуетах».

Зокрема, в першому епізоді покажуть, як Кристобаль Баленсьяга у 1937 році представив в Парижі першу кутюрну колекцію.

«Дизайни [Баленсьяги], які задали тренд в Іспанії, не спрацювали в Парижі — вишуканій імперії моди, де Chanel, Dior та Givenchy були еталонами. Керуючись своєю одержимістю та бажанням контролювати всі аспекти свого життя, Крістобаль Баленсьяга визначить свій стиль і з часом стане одним із найважливіших дизайнерів усіх часів», — йдеться в сипопсисі стрічки.

Наразі подивитися тизер можна лише іспанською мовою з англійськими субтитрами YouTube.

Шоураннерами серіалу виступили іспанська режисерка та акторка Лурдес Іглесіас, а також режисери Айтор Арреджі, Джон Гараньо та Хосе Марі Гоенага. Кристобаля Баленсьягу зіграв іспанський актор Альберто Сан Хуан («Сусіди зверху», «Міцний сон»).

Паралельно з цим, Disney+ працює над шестисерійним серіалом Kaiser Karl («Кайзер Карл») про модельєра Карла Лагерфельда. Головну роль в ньому зіграє німецький актор Даніель Брюль («Безславні виродки», «На західному фронті без змін»).

Події серіалу розгортатимуться у 1972 році та розкажуть про прагнення Лагерфельда стати наступником дому моди Chanel.

Проєкт також дослідить відносини модельєра з його партнером Жаком де Башером та суперництво модельєра з П’єром Берже, одним із засновників Saint Laurent та другом Іва Сен-Лорана.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis