Київський електронний продюсер SVZZ випустив мініальбом

Продюсер та діджей SVZZ (aka Souzy, Geyera) представив мініальбом з семи треків Exp Ep. Артист випустить його лише на платформі Bandcamp, а 30% прибутку передасть на благодійність. Кавер для альбому створила київська продюсерка YUVI, з якою SVZZ час від часу співпрацює

У новій роботі артист не розповідає історію чи описує досвід переживання — цей реліз він позиціонує як «збірку різних станів, прогресій щоденного буття».

«Демки накопичуються і настає час їх зливати, щоб не перебродило в самотній папці серед сотні треків. Плюс підштовхнула на реліз добра справа — направити частину коштів на донати, щоб ще раз нагадати слухачам як це важливо», — коментує реліз SVZZ.

Улюбленим треком на Exp Ep продюсер називає + Vibe.

SVZZ — київський діджей та електронний продюсер. Першу роботу, мініальбом MOM ON THE RAVE [MOTR001], випустив у 2019 році.

Видавався на лейблах Progressive Future, Polygon, Ovelhatrax, Crazed Behavior, та грав в Києві у клубах ∄ (клуб на Кирилівській, 41), Closer, Colider, а також в Одесі, Львові, Харкові, і за кордоном — в Spitana (Краків), Mjut (Лейпциг), Oxi (Берлін), Re:mise (Берлін), Cel (Катовіце), Wyspa Tamka (Вроцлав).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis