В українських кінотеатрах вийде фільм «Електросестри» про жінок в електронній музиці

З 25 серпня незалежний дистриб’ютор кіно про музику та культуру KyivMusicFilm випустить в українських кінотеатрах «Електросестри» — документальний фільм-маніфест про жінок в електронній музиці. Переглянути фільм можна буде в Києві, Львові, Одесі, Сумах та Дніпрі

Покази пройдуть в мережі «Планета кіно», а також в київських кінотеатрах «Жовтень» та «КІНО42». Ознайомитись з повним розкладом та придбати квиток можна на сайті.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений користувачем @kyivmusicfilm

«Електросестри» — це «триб’ют усім жінкам, які створювали електронну музику в умовах, коли вся увага та слава діставалась чоловікам».

Героїнями стрічки стали музикантки-піонери електронної музики, чиї «радикальні експерименти перевизначили межі музики»: Клара Рокмор, Дафну Орам, Бебе Беррон, Венді Карлос, Полін Оліверос, Делія Дербішир, Маріанна Амахер, Еліан Редіг, Сюзан Чані та Лорі Шпігель.

У ролі оповідачки виступає американська авангардистка та композиторка Лорі Андерсон.

«Нас, жінок, особливо приваблювала електронна музика, коли для жінки можливість створювати музику сама по собі викликала суперечки. Електроніка дозволяла нам створювати музику, яку могли чути інші, не сприймаючи її всерйоз істеблішментом, де домінують чоловіки», — розповідала Лорі.

Наразі KyivMusicFilm вже випустив в український прокат чорно-білу драму C’mon C’mon з Гоакіном Феніксом у головній ролі — подивитись фільм можна до 14 серпня в київському кінотеатрі «Жовтень», а також стрічку «Білий птах з чорною ознакою» Юрія Іллєнка 1970 року. 

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis