В український прокат знову вийде «Аватар» Джеймса Кемерона

З 22 вересня мережа кінотеатрів «Планета кіно» випустить в повторний прокат «Аватар» Джеймса Кемерона. Сеанси пройдуть в кінотеатрах Києва, Одеси, Львова, Дніпра та Сум, а з повним розкладом можна буде ознайомитись пізніше на сайті «Планети кіно» 

Стрічку випустять в кінотеатрах з оновленим зображенням у 4К та HDR-звуком.

Першу частину «Аватару» представили у 2009 році. Фільм став найкасовішим в історії кінематографу: він заробив у прокаті 2,8 мільярда доларів.

Вона розповідає про вигадану планету Пандорі, де корпорації із Землі видобувають цінний мінерал анобтаніум, і інопланетну расу гуманоїдів, що населяє його, — На’ві. Сюжет зосереджено навколо солдата Джейка Саллі, який за допомогою спеціальної технології вирушає із завданням на Пандору. Там у нього зав’язуються романтичні стосунки з дочкою вождя На’ві — Нейріті, після чого солдат переходить на бік інопланетного племені.

Головні ролі у фільмі виконали Сем Вортінґтон, Зої Салдана, Стівен Ленґ, Мішель Родріґес і Сіґурні Вівер.

Прем’єра «Аватар 2» Джеймса Кемерона запланована на 16 грудня цього року — через 13 років після виходу першої частини. Фільм покаже нове середовище рифового світу на Пандорі та познайомить глядачів з водяними На’ві, які еволюціонували, щоб жити в океанах. Сем Вортінгтон та Зої Салдана повернулися до ролей Джейка та Нейтирі.

Загалом Кемерон збирається випустити ще три сиквели оригінального фільму. Реліз «Аватар 3» запланований на 20 грудня 2024 року, «Аватар 4» — на 18 грудня 2026 року, а «Аватар 5» — на 22 грудня 2028 року. Усі фільми франшизи виходитимуть виключно у кінотеатрах.

Перші кадри з майбутньої стрічки ми показали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis