«Вавилон’13» показав перший документальний фільм з циклу про захисників Маріуполя

Українське кінооб’єднання з виробництва документальних стрічок «Вавилон’13» опублікувало перше відео з циклу короткометражних фільмів, присвячених воїнам полку «Азов», які захищають Маріуполь. Їх зняла режисерка Юлія Гонтарук, яка з 2015 року документує свідчення й життя тих, хто служить в «Азові» 

«Фортеця Маріуполь» — серія фільмів, які Гонтарук створила зі своїх відеодзвінків з «азовцями», які нині перебувають в облозі на заводі «Азовсталь». Цикл починається з вірша про дівчинку з Маріуполя, його читає військова с позивним Нава. Вона зробила запис у бункері «Азовсталі», де перебуває й зараз.

«Вавилон’13» також зазначив, що перше ж відео з циклу тримало обмеження за віком 18 + від YouTube, і попросив глядачів ставити «лайки» та поширювати ролик, щоб його побачила ширша аудиторія.

«Вавилон’13» — засноване у 2013 році неформальне кінооб’єднання з виробництва короткометражного та повнометражного українського документального кіно. Першим відео стало Prologue — його записали на Михайлівській площі 30 листопада 2013 року. Згодом кінооб’єднання створило низку повнометражних документальних фільмів, а пізніше відгалуженням кінооб’єднання стали роботи циклу документальних фільмів «Зима, що нас змінила».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis