Видавництво «Родовід» випустить першу книгу миколаївської школи фотографії MYPH

«Молода Миколаївська Фотографія» стане першим виданням присвяченим фотошколі MYPH (Mykolayiv Young Photography), яку у 2018 заснував миколаївський фотограф Сергій Мельниченко. Він, спільно з дизайнеркою Катериною Лесів, також став укладачем книги. «Молода Миколаївська Фотографія» вийже українською та англійською мовами

До видання увійдуть фотографії 60 авторів. Лесів доповнила їх інтервʼю з фотографами, які поділилися своїми пошуками, думками та мріями.

За чотири роки існування MYPH організувала та взяла участь у понад двадцяти проєктах (виставках, фестивалях, ярмарках тощо) в Україні, Польщі, Італії, Франції, Австрії та Південній Кореї.

Після вторгнення росії в Україну школа випустила колекцію NFT, створених на основі 333 фотографій її учасників. 50% коштів від їх продажу передають на допомогу армії та постраждалим від війни.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Sergey Melnitchenko 🇺🇦 (@sergey_melnitchenko)

Передзамовити книгу англійською або українською мовою можна до 15 вересня. Друкуватимуть книги наприкінці вересня 2022.

Від гніву до сорому: 8 емоцій у роботах фотографа Сергія Мельниченка

Сергій Мельниченко — фотограф з Миколаєва, член «Українською фотографічної альтернативи» та засновник MYPH.

Автор фотосерії Behind The Scenes («За кулісами») про китайських танцівниць у нічному клубі. Вона принесла йому перемогу у номінації «Новачок» (Newcomer) міжнародного фотоконкурсу Leica Oskar Barnack Award, а згодом стала дебютною фотокнигою.

Ще один відомий проєкт Мельниченко — «Шварценеггер — мій кумир». Це серія про закоханих у спорт молодих хлопців, які перетворюють своє підліткове хобі на життєвий орієнтир. Її також видали окремою книгою.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis