«Ми знаємо який вигляд матиме останній кадр»: Шоураннери «Володаря перснів: Персні влади» вже спланували всі 5 сезонів

Під час премʼєри серіалу «Володар перснів: Персні влади» його шоураннери Патрік Маккей та Джейді Пейн розповіли Deadline, що вже мають готовий план усіх пʼяти сезонів проєкту. Вони додали, що завели три дошки — з героями, сезонами та серіями, і просто користувалися матеріалом, який лишив Толкін, обираючи до якого сезону краще пасуватиме та чи інша подія 

Стримінгова премʼєра перших двох серій відбудеться 2 вересня на Amazon Prime Video. Далі нові епізоди виходитимуть щопʼятниці.

Одразу дві серії покажуть, щоб уникнути показу на одному тижні фінальних епізодів «Перснів влади» та «Дому драконів», знятого для HBO Мах.

Також Маккей зазначив, що розуміє скепсис у якому наразі перебувають фанати всесвіту «Володаря перснів» та  запевнив, що саме фанати надихали їх на роботу над серіалом та допомогли їм осягнути Толкіна на новому рівні. І додав, що «команді шоу вдалося створити справжній витвір мистецтва та показати своє художнє бачення творів британського письменника».

Події «Володар перснів: Персні влади» відбуваються в Другу епоху Середземʼя, за кілька тисяч років Більбо Беггінса до Одинокої гори, «до приходу Короля, заснування Братства персня та творення самого персня». Створюючи сценарій, шоураннери користувалися зокрема й примітками Толкін до своїх творів.

Проєкт охопить велику кількість сюжетних ліній та понад 20 центральних персонажів — частину з них узяли з оригінальних книг, а частину придумали спеціально для «Перснів влади».

Бюджет першого сезону «Перснів влади» склав близько мільярда доларів. З них 465 мільйонів Amazon Studios витратила безпосередньо на виробництво серіалу, ще 250 мільйонів на купівлю прав на екранізацію, а решту суми витратили на промо, продакшен та маркетинг. Один сезон «Гри престолів» вартував HBO у середньому 100 мільйонів доларів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis