Про Кевіна Спейсі знімуть документальний фільм

Замовником двосерійного документального фільму про Кевіна Спейсі став британський телеканал Channel 4, пише The Hollywood Reporter. Попередньо проєкт матиме назву Spacey Unmasked («Спейсі без маски»)

Виробництвом стрічки займуться кінокомпанії All3Media та Roast Beef Production, яка створила номіновані на «Оскар» Hell and Back Again (2011) і The Square (2013).

Стрічка дослідить шлях Спейсі від самого дитинства, раптового зльоту на Бродвеї й стрімкого перетворення на зірку першої величини до гучного падіння та численних обвинувачень у сексуальних домаганнях та насильстві.

«Спейсі — один з найбільш обожнюваних та визначних акторів нашого часу. Його видатна гра принесла йому дві статуетки “Оскар” та десятки інших нагород. Його визнавали по обидва боки Атлантики, він 11 років керував провідним британським театром “Олд Вік” й став однією з найважливіших фігур у культурному житті Лондона, другом для багатьох великих постатей місцевої культурної сфери й завсідником світської хроніки. Цей фільм розповість історію звинувачень у насильстві та судових справ», коментує продюсерка майбутньої стрічки Дороті Бірн.

Про звинувачення проти Кевіна Спейсі

Вперше про сексуальні домагання зі сторони Спейсі стало відомо у 2017 році. Восени того року Netflix припинив співпрацю з Кевіном після того, як актор Ентоні Репп, відомий за серіалом «Зоряний шлях: Дискавері», звинуватив Спейсі у сексуальних домаганнях. На момент інциденту Репу було 14 років. У відповідь Спейсі спробував згладити ситуацію здійснивши камінг-аут, однак це його не врятувало — після заяви Реппа ще вісім членів знімальної команди серіалу «Картковий будинок» поскаржилися на харасмент з боку Спейсі.

Після звинувачень Netflix усунув актора від зйомок у «Картковому будинку», де Спейсі грав роль президента США Френка Андервуда протягом п’яти сезонів. У фінальному сезоні серіалу шоураннери вирішили поховати його персонажа та навіть показали могилу з ім’ям Андервуда, а головним героєм шоу стала його дружина, Клер Андервуд. Також у 2017 році режисер і продюсер Рідлі Скотт повністю вирізав усі сцени актора з фільму «Всі гроші світу», перезнявши їх з актором Крістофером Пламмером.

Після цього практично весь 2018 рік Спейсі зберігав мовчання та прокоментував звинувачення лише у різдвяному привітанні 2020 року. Але вже у 2019 році закрили дві справи, порушені проти актора: у липні один із обвинувачів відмовився давати свідчення, а другу справу закрили у вересні через смерть обвинувача після ускладнення від раку. Попри те, що поліція США продовжувала роботу над іншими звинуваченнями проти Спейсі, актор мав право залишатися на свободі та навіть залишати країну.

У 2020 році Ентоні Репп та ще один чоловік, який побажав залишитися анонімним, подали до суду, стверджуючи, що обоє в різний час зазнали насильства з боку актора наприкінці 1980-х, бувши неповнолітніми.

16 червня Спейсі постав перед судом округу Вестмінстер у Лондоні. Його звинуватили у чотирьох випадках сексуальних домагань та одному випадку сексу без згоди.

За даними британської поліції всі правопорушення Спейсі вчинив з березня 2005 року по квітень 2013-го у Лондоні та британському графстві Глостершир. Постраждалими стали троє громадян Великобританії: станом на 2022 рік одному з чоловіків за 40 років, а ще двом — за 30. З 2003 по 2015 роки Спейсі був художнім керівником лондонського театру «Олд Вік» та жив, переважно, у Лондоні.

У 2021 році Кевіна Спейсі запросили на першу роль в фільмі після звинувачень у сексуальному насильстві.

Актор отримав роль у майбутній стрічці L’uomo Che Disegno Dio («Людина, яка намалювала Бога») італійського актора і режисера Франко Неро («Джанго звільнений»). 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis