В Києві проведуть благодійний показ кінобалету «Водуруду»

15 травня український кіноклуб Ukrainian Signal організує благодійний показ кінобалету Анатолія Сачівко «Водуруду» у київському просторі Octo Tower на Мечникова, 5. Щоб потрапити  потрібно зробити донат на підтримку ЗСУ та зареєструватись за посиланням 

Всі зібрані кошти організатори, які співпрацюють з благодійним фондом KOLO, передадуть на закупівлю військового обладнання, переважно для захисників Маріуполя. В Ukrainian Signal уточнили, що відкрито відзвітують про витрачені кошти на сторінці в Інстаграмі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений UKRAINIAN SIGNAL 🇺🇦 (@ukrainiansignal)

«Водуруду» поєднує класичну музику Миколи Леонтовича та сучасну хореографію колективу Apache Crew. Його головний хореограф і режисер, Анатолій Сачівко, вирішив показати, що композитор, якого у світі знають по різдвяному хіту «Щедрик», написав набагато більше, ніж просто відому композицію з «Один вдома».

Стрічку знімали лише взимку протягом 5 років. За реставрацією звучання Леонтовича та музичну атмосферу відповідав київський електронний музикант Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu).

Сучасна хореографія і музика Леонтовича: Як Анатолій Сачівко з Apache Crew зняв кінобалет «Водуруду»

Прем’єра «Водуруду» відбулася влітку 2021 року на кінофестивалі в Одесі (ОМКФ).

«Водуруду» також ввійшов до програми онлайн-кінофестивалю українського кіно, організованого платформою Boiler Room у колаборації з незалежним дистриб’ютором кіно про музику та культуру KyivMusicFilm.

Придбати доступ до фільмів можна до 12 травня, а власники квитка отримують доступ до всієї бібліотеки на тиждень.

Всього на каналі фестивалю зібрали 12 українських класичних та сучасник стрічок, серед яких «Тіні забутих предків» Сергія  Параджанова, «Вавилон ХХ» Івана Миколайчука, «Вусатий фанк» Олександра Ковша та «Присвячується молоді всього світу ІІ» Яреми Малащука та Романа Хімея.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Boiler Room (@boilerroomtv)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis