Вододіл: Київський бренд O(FourFour) випустив колекцію, присвячену українським водоймам

Київський бренд O(FourFour) представив нову весняно-літню колекцію одягу VODODIL’22. Її темою став акваторій України, а назва кожної нової речі відсилає до назви окремої водойми 

This publication is also available in English

Вододіл — це оточена високим ґрунтом западина в землі. Вся вода, яка впадає в неї, включно з опадами та талим снігом, зливається воєдино. Крім того, вододіл — це також умовна лінія, що розділяє басейни сусідніх водойм.

В новій колекції O(FourFour) представлені сім нових боді: Буг, Інгул, Дніпро, Оріль, Тиса, Ворскла, Прут та Синевир.

Кожен з них також прикрасили принтами, які, за словами бренду, «об’єднують в собі підземні води, дощі, сніг, лід, мокрий пісок та річковий мул всіх витоків річок України», а піщаний, синій, лакричний, блакитний та хакі кольори колекції «чітко асоціюються з різномаїттям того, що можна зустріти на українських узбережжях ранньою весною».

В VODODIL’22 також ввійшли декілька варіантів суцільних купальників, два сети роздільних купальників «Ланжерон», а також оверсайз-футболки та лонгсліви. Серед нових моделей бренду — спортивний купальник.

Всі боді та купальники виконані з традиційного для O(FourFour)матеріалу Econyl на основі переробленого океанічного пластику. Для виробництва футболок та лонгслівів використали органічний котон та мікролакосту.

Купити речі з колекції VODODIL’22 можна на сайті O(FourFour).

O(FourFour) — київський бренд, заснований у 2019 році. Спочатку він випускав жіночий одяг для водних видів спорту, а основною річчю бренду були боді з компресійного матеріалу. Тепер бренд також випускає жіночий, чоловічий та унісекс-одяг, серед якого футболки, лонгсліви, худі та лонгсліви.

Для виробництва всіх речей команда використовує функціональні матеріали та намагається шукати стійкі варіанти для виробництва. Наприклад, для створення купальників, боді та лосин вони використовують тканину Econyl на основі переробленого океанічного пластику. Замість неопрену O(FourFour) використовує американський матеріал Yulex, речі з якого виробляє аутдор-бренд Patagonia.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis