Вуді Аллен планує завершити карʼєру

Вуді Аллен дав інтерв’ю Алеку Болдуїну у прямому ефірі в Інстаграмі та розповів, що роздумує над завершенням карʼєри після фільму, який він наразі знімає у Парижі, пише Variety. Режисер зазначив, що процес створення фільмів більше «не приносить йому радості»

«Раніше коли я випускав фільм, його показували у кінотеатрах по всій країні. Було круто розуміти, що твій фільм одночасно можуть подивитися 500 людей в одному кінозалі. Зараз після релізу стрічки ти маєш лише чотири або шість тижнів прокату, а потім її відправлять на стримінг. Це інший досвід. І він не приносить мені радості», — сказав Аллен.

Також він розповів, що почне знімати нову картину у Парижі наприкінці літа або восени. Інших подробиць майбутньої стрічки режисер поки не розкриває.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Alec Baldwin (@alecbaldwininsta)

Аллен поділився своїм поточним розпорядком дня. За його словами, він щасливий, що тепер йому не доводиться вставати о пʼятій ранку та приймати рішення протягом цілого дня. Він може сидіти вдома і не займатися нічим окрім спорту, гри на кларнеті та написання текстів. Режисер зазначив, що багато написав останнім часом. 

Він також наголосив, що не хоче писати сценарії для інших режисерів, він робив так усього два рази за всю карʼєру. Наразі Аллена більше цікавить створення романів. Також він розповів, що під час пандемії написав дві пʼєси, але не хоче ніде їх ставити, наприклад на Бродвеї. 

Останній він назвав «жахливим торговим центром» і пригадав, що за його молодості «у районі театрів було багато світла й показували одну цікаву виставу за іншою. На думку режисера, усі теперішні шоу на Бродвеї — це старі мюзикли та постановки, де обовʼязково має зіграти відома зірка, а тому «більше не зʼявляються Артур Міллер, Теннессі Уільямс, Уільяма Інге або Едварда Олбі». 

Протягом 1960 — 2010-х Аллен знімав у середньому по фільму на рік.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis