Голограма Зеленського виступила зі зверненням до світових техгігантів

16 червня голограма українського президента звернулась до представників технологічних компаній на виставках та форумах одразу в чотирьох містах — Парижі (Vivatech), Лондоні (Founders Forum), Стокгольмі (Brilliant Minds) та Амстердамі (TNW Conference)

«Для президентів або керівників урядів незвично використовувати голограму для звернення, але це не єдиний аспект “Зоряних війн”, який ми застосовуємо на практиці. Ми також переможемо імперію», — сказав Зеленський у промові, порівнявши таким способом росію з силами зла у кінофраншизі.

Для запису промови Зеленський обрав футболку з принтом «Come to the dark side» — літери D і A у слові dark, утворюють абревіатуру UA.

У своєму зверненні президент закликав технологічні компанії взяти участь у відновленні країни: «Україна — це шанс для глобальної цифрової революції». А також допомогти перебудувати країну на «повністю цифрову демократію».

Зеленський пообіцяв, що Україна викладе план створення цифрового уряду на конференції з відновлення України у Лугано, Швейцарія, яка запланована на 4-5 липня.

https://twitter.com/VivaTech/status/1537465291189506050

5 травня,  у післядень «Зоряних війн», який святкують 4 травня, телеграм-канал Верховної Ради виклав фото Зеленського у футболці із зображенням вписаного у тризуб винищувача X-wing, на якому Люк Скайуокер знищив «Зірку Смерті».

У березні видання The New York Times опублікувало колонку фешн-журналістки Ванесси Фрідман, яка розповіла як трансформується символізм простої футболки президента України та протиставила цей образ путінському луку із пуховиком за 10 тисяч доларів. Стислий переклад матеріалу можна прочитати тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis