Вийшов трейлер сюжетного доповнення Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Протягом Microsoft: Xbox Games Showcase 2023 Play Days студія CD Projekt Red представила двохвилинний трейлер сюжетного доповнення, яке назвали Phantom Liberty («Ілюзія свободи»). У відео головна персонажка гри Ві йде на співпрацю з владою Нових Сполучених Штатів Америки та таємним агентом Соломоном Рідом, якого зіграв Ідріс Ельба. Тепер, за сюжетом, їй доведеться рятувати президентку НСША Розалінд Маєрс, літак якої потрапив у авіакатастрофу

За словами студії-розробника, Phantom Liberty — це доповнення до Cyberpunk 2077 «у стилі шпигунського трилера». У ньому представлена нова сюжетна лінія з багатьма персонажами, окрім Соломона Ріда, а також нові не повʼязані з основною сюжетною лінією завдання у відкритому світі тощо.

Основна нова локація, яка зʼявиться в грі завдяки Phantom Liberty — Догтаун — гетто, розташоване в межах Пасіфіки, регіону, що вважається пустим у базовій грі.

Розробники описують Догтаун, як найбільш непривабливий район у цілому Найт-Сіті з покинутими казино та будмайданчиками. Ві зможе потрапити туди після виконання кількох квестів.

Реліз доповнення відбудеться 26 вересня на PS5, Xbox Series та ПК. У Steam його вже можна замовити за 499 гривень. Cyberpunk 2077 разом із доповненням за знижкою наразі коштує 826 гривень.

CD Projekt Red також анонсувала українську текстову локалізацію до Phantom Liberty і загалом для Cyberpunk 2077.

«Нам знадобився понад рік, щоб перекласти та адаптувати понад мільйон слів із діалогів, внутрішньоігрового тексту й інтерфейсу. Після цього відбулося масштабне тестування, щоб забезпечити якнайкращі враження для українськомовних гравців. Я щиро сподіваюся, що українська спільнота насолоджуватиметься кожною хвилиною гри», — прокоментував старший менеджер проєктів локалізації CD Projekt Red Александр Радкевич.

Українські геймери зверталися до CD Projekt Red з проханням про локалізацію ще у 2020 році. Тоді спільнота «Steam українською» пропонувала перекласти гру на волонтерських засадах протягом півтора року.

Cyberpunk 2077 — пригодницька рольова гра, дія якої відбувається у 2077 році в мегаполісі майбутнього Найт-Сіті, де понад усе цінують владу, розкіш та модифікації тіла. У центрі сюжету — Ві, найманка, мета якої відшукати пристрій, що гарантує його носію безсмертя.

Реліз Cyberpunk 2077 відбувся в грудні 2020 року, хоча початково це мало статися у січні того ж року. Одразу після виходу гравці масово скаржилися на низьку кість графіки та чисельні баги: проходження крізь обʼєкти, спотворені частини тіла, некеровані машини та текстури, що не вантажилися до кінця.

Розробникам довелося перепрошувати за помилки, а також повертати гроші. Sony одразу після релізу видалила Cyberpunk 2077 з PlayStation Store, пообіцявши рефанди усім користувачам.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis