Repair Together повертають рейв-толоки. Перша пройде вже в червні

10-11 червня волонтерська організація Repair Together проведе першу у літньому сезоні рейв-толоку. Вона відбудеться у у Будинку культури села Ягідне, Чернігівської області, куди команда вже їздила під час торішніх заходів 

Під час дводенної рейв-толоки волонтери розчищатимуть завали та розбиратимуть цегляні стіни. В Repair Together уточнили, що з цієї цегли надалі будуватимуть домівки для сімей, що постраждали від дій російських військових

«Ми отримали позитивну експертну оцінку щодо доцільності повторного використання такої цегли, тож це має вийти гарний ресайклінг-кейс, який знизить витрати на будівельні матеріали», — пояснили в команді. 

Традиційно під час толоки сети зіграють українські діджеї, серед яких Kuchinski b2b Dasha Joint, Recid, Crepaque, Sasha Zhylyayev b2b Maurin, Nastya Vogan, Igor Zadorozhnyi та британський продюсер Aezron.

Охочі можуть зареєструватись на участь в толоці через Телеграм-бот. Анонси наступних проєктів команда публікуватиме в Інстаграмі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Repair Together (@repair.together)

В Repair Together розповіли, що наразі їхня місія — «культивувати волонтерство та активну громадянську позицію у суспільстві для подолання наслідків війни. 

В період з липня по вересень команда проведе інтернаціональний табір, а за допомогою рейв-толок хоче залучити до нього нову аудиторію. За три місяці роботи Repair Together планують відбудувати 20 домівок на території Іванівської громади Чернігівської області.

Для учасників табору організація забезпечить палатковий табір з усіма необхідними умовами, а також організує серію культурних воркшопів, кінопоказів та нетворкінг-івентів. Очікується, що табір відвідають близько 960 волонтерів з різних країн світу. 

Волонтерська ініціатива з відновлення деокупованих українських сіл та містечок Repair Together запустилась в травні 2022 року. Команда отримала широкий розголос завдяки толокам, під час яких волонтери прибирали зруйновані російськими військовими будинки, школи та палаци культури під сети локальних електронних артистів та діджеїв.

Про ініціативу писав ряд великих західних медіа, серед яких The New York Times, Dazed, Washington Post та BBC.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis