Виробництво «Дивних див» призупиняється. Чому затримують п’ятий сезон?

Через Твіттер серіалу «Дивні дива» (Stranger Things) шоуранери брати Даффери розповіли, що робота над п’ятим сезоном призупинена. Виробництво нових серій відклали через страйк Гільдії сценаристів США

Ось що написали шоуранери у Твіттері: «Даффери на зв’язку. Написання сценарію не зупиниться, якщо почнуться зйомки. Поки ми радіємо старту виробництва з чудовими акторами та командою, воно неможливе через страйк. Сподіваємось, що скоро досягнуть чесної угоди і ми всі повернемось до роботи. А поки…кінець зв’язку»

Netlfix поки ніяк не прокоментував ситуацію. 

Через страйк сценаристів також затримують виробництво серіалів «Ходячі мерці» (The Walking Dead), «Великий рот» (Big mouth), «Володар перснів: Персні влади» (The Lord of the Rings: The Rings of Power) та інших. 

2 травня Гільдія сценаристів США звернулася до Альянсу виробників кіно й телебачення з вимогою укласти нову угоду, адже на ринку з’явилися стримінгові сервіси компаній Netflix, Apple, Amazon, Disney, Discovery-Warner, NBC, Paramount. Сценаристи не отримують гідної заробітної плати за свою роботу, адже стримінги використовують їхні послуги за менші гроші, ніж кіно- та телевізійна індустрія. 

Ще одна умова, на яку не пристає Альянс виробників кіно й телебачення, — це використання штучного інтелекту. У Гільдії хочуть, щоб він не міг писати або переписувати матеріал, а також бути джерелом для створення історії.

Докладніше про конфлікт Гільдії та Альянсу читайте у нашому  матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis