Riot Division випустив новий дроп. Це колаборація з CyberUnitTech

Бренд Riot Division та українська кібербезпекова компанія CyberUnitTech представили нову колаборацію — концептуальний дроп «Триптих». Кошти з продажу одягу передадуть на закупівлю безпілотників у межах проєкту «Армія дронів» від фандрейзингової платформи UNITED24 

До колекції увійшли футболки з бавовни та худі, прикрашені принтом від київського художника Олега Семака, та патчі.

В команді бренду пояснили, що в основі принта «закодовано декілька потужних символів»: «Герб України, як центр нашого Всесвіту.
Дрон, очі нашого війська: завдяки ним було врятовано тисячі житів. І воїн з міною в руках, символічне зображення синергії наших піхотинців та артилеристів, які кожного дня неймовірною ціною виборюють майбутнє нашої країни».

Речі з дропу «Триптих» вже доступні на сайті бренду. Ціна: худі — 4500 гривень, футболки — 2500 гривень.

Riot Division та CyberUnitTech представили першу спільну благодійну колекцію Cyber Warfare Legion в січні цього року. Колекція складалась з бавовняних футболок, худі з перфорацією та принтом авторства Олега Семака. Докладніше про речі ми розповідали тут.

В квітні Riot Division випустив лімітований благодійний дроп з 20 худі. Одяг чорного кольору доповнили принтом від художника Олега Семака та логотипом бренду.

«Теплий час весняної пори створює відчуття, що війни вже немає. На жаль, вони оманливі: пекло на землі нікуди не зникло. Боротьба продовжується, і фінал ще зовсім не близько. Ми маємо пам’ятати про велику ціну спокою в наших містах. Ми маємо пам’ятати про тих, хто в полоні, тих, хто кожного дня віддає своє життя за вільну незалежну Україну», — прокоментували дроп в Riot Division.

Усі кошти з продажу одягу передадуть Асоціації родин захисників «Азовсталі».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Techwear designed in Ukraine (@iamriotdivision)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis