Яким буде новий сезон на «Кирилівській»: власна квір-вечірка, лекції та ще довші Club Night

Новий сезон у київському клубі ∄, відомому як «Клуб на Кирилівській» та «К41», отримав назву S(t)imulation Zone та розпочнеться 5 червня. Його першу частину присвячено Pride Month, а серед нових подій — перша квір-вечірка ∄ — «ХІТЬ», а також лекції, воркшопи та кінопокази. DTF Magazine розповідає про все детальніше 

Текст також доступний російською та англійською мовами 

Про що новий сезон

Традиційно команда клубу запустила новий сезонний сайт. Цього разу він представлений як візуальне онлайн-видання S(t)imulation Zone, де можна знайти посилання-пасхалки на книжки, статті, карти та інші онлайн-ресурси. Усі вони вони розкривають головну тему сезону, пов’язану із питаннями сексуальністі та гендеру.

«Беручи під сумнів помилкові стереотипи про секс і різні прояви гендеру, сезон S(t)imulation.Zone прагне створити відкритий простір для деконструкції засвоєних соціальних структур щодо сексуальності та гендеру, трансляції позитивного повідомлення про секс і еротику, протистояння політиці тіла та переосмислення ідеї близькості», — пише команда ∄.

Сайт отримає продовження у вигляді друкованого видання S(t)imulation Zone, куратором якого виступив берлінський дует CROSSLUCID. Випуск ґрунтується на їхньому дослідженні теми цифрової близькості. До нього увійшли інтерв’ю з CROSSLUCID, добірка есе та поем, ресурси українського квір-ком’юніті, а також плейлисти від квір-артистів. 

Чим відрізняється новий сезон

Поки що програма сезону анонсована лише на перший місяць літа. У червні події на Кирилівській присвячено Pride Month. Так, крім традиційних вечірок (Club Night), заявлені лекція про історію ЛГБТК+ руху в Україні, показ фільму у колаборації з програмою Sunny Bunny київського кінофестивалю «Молодість», artist talk та воркшопи.

Однією з головних подій стане «ХІТЬ», перша квір-вечірка клубу. Як зазначається на сайті, це «новий квір-формат», який відбуватиметься раз в сезон у п’ятницю. Хто саме виступить на вечірці — поки невідомо.

Ще один новий формат — спеціальний дводенний івент 24-25 липня.

Хто гратиме на Кирилівській

Club Night традиційно відбуватиметься вночі щосуботи із денною частиною у неділю на танцполі Backyard просто неба.

Серед вже заявлених артистів — SPFDJ, lolsnake, Marcel Dettmann, Tijana T, Antigone, Zozo, Marie Montexier, Wallis, Alinka, Setaoc Mass. 

— київський клуб на Кирилівській, 41 на Подолі. Позиціонує себе як «безпечний небінарний простір». Окрім вечірок ∄ проводить концерти, виставки, воркшопи. Має лейбл Standard Deviation, на якому вийшли чотири релізи. Детальніше про клуб ми розповідали тут і тут

Сайт S(t)imulation Zone | SoundCloud Standard Deviation


Стежте за DTF Magazine у Facebook, Instagram, Twitter та Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis