Тома Бангальтер з Daft Punk випустив дебютний сольний альбом

Французький продюсер та один з учасників дуету Daft Punk Тома Бангальтер представив перший сольний лонгплей Mythologies («Міфології»). Реліз складається з 23 композицій, які музикант написав для балету французького хореографа Анджелена Прельжокажа

Нова музика Бангальтера «спирається на масштабну традиційну силу симфонії і охоплює історію оркестрової балетної музики». Для запису альбому Тома запросив Національний оркестр Бордо-Аквітанії під керівництвом диригента Романа Дюма.

У сольному альбомі Бангальтера можна почути відсилання до Вівальді, Монтеверді, американського мінімалізму та кінокомпозиторів на кшталт Бернарда Геррманна, а також «дотепність і тепло Daft Punk».

В квітневому інтерв’ю BBC Тома розповів, що хореограф Анджелен Прельжокаж вже працював з музикою Daft Punk й очікував від Тома «схожої стилістики» для його балету. Утім, музикант «мав інші наміри».

«Мені припала до душі ідея писати музику без підсилення, таку, що не потребуватиме електрики. Тому в студії лишилися тільки я та нотний папір», — пояснив Бангальтер.

В тому ж інтерв’ю Тома також розповів про те, чому вони з Гі-Мануелем де Омемом-Крісто вирішили припинити діяльність Daft Punk. Докладніше про це читайте в нашому матеріалі.

Тома Бангальтер і Гі-Мануель де Омем-Крісто заснували Daft Punk у 1993 році в Парижі, а головною особливістю їхнього гурту стала суміш хауса, синті-попу, диско та електроніки. Чотири роки потому вони випустили дебютний альбом Homework з синглами Around the World і Da Funk, які вважають знаковими в історії танцювальної музики.

2001 року Daft Punk випустили другий лонгплей Discovery. У нього ввійшли одні з найпопулярніших треків гурту: Harder, Better, Faster, Stronger і One More Time. Після цього релізу Тома і Гі-Мануель створили свій особливий стиль та почали зʼявлятися на публіці виключно у костюмах роботів.

22 лютого 2021 року Daft Punk оголосили про завершення спільної музичної карʼєри після 28 років співпраці.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis