Новий фільм із Джонні Деппом відкриє Каннський кінофестиваль. Дивимось трейлер

Вийшов перший трейлер драми «Жанни Дюбаррі» з Джонні Деппом в головній ролі. Стрічка відкриє 76-й Каннський кінофестиваль, який стартує 16 травня

Історична драма розповідає про Жанну Дюбаррі — останню фаворитку Людовіка XV, якого називають «королем-бабієм». Дівчина пройшла шлях від куртизанки до коханки короля, а потім викликала чимало пліток та засудження серед придворної знаті, коли Людовік покликав її жити до себе у Версаль.

Роль Дюбаррі виконала французька режисерка та актриса Майвенн («Мій король»), яка також зрежисувала стрічку. Короля Людовіка XV зіграв Джонні Депп — це перша стрічка за участі актора з моменту прем’єри драми «Мінамата» у 2020 році.

У фільмі також зіграли Луї Гаррель («Мрійники», «Святий Лоран. Страстi великого кутюр’є»), П’єр Рішар («Втікачі», «Іграшка») та Ноемі Львовскі («Тепла пора року», «Камілла роздвоюється»).

Після прем’єри в Каннах стрічка вийде у світовий прокат.

В серпні 2022 року стало відомо, що Депп також працює над стрічкою про італійського експресіоніста Амадео Модільяні. Вона стане другим режисерським проєктом актора — свій перший фільм, неовестерн «Хоробрий», він зняв у 1997 році.

Протягом останніх трьох років акторська кар’єра Деппа призупинилась. Причиною цьому стали звинувачення у домашньому насильстві від колишньої дружини актора Ембер Герд. Так у 2020 році студія Warner Bros. розірвала контракт з актором — його зняли с ролі лиходія Ґелерта Ґріндельвальда в третій частині франшизи «Фантастичні звірі».

В липні 2022 року Джонні Депп виграв справу проти колишньої дружини Ембер Херд. Слухання тривали шість тижнів, а за результатами суд присяжних визнав актрису винною у наклепі на Деппа та зобовʼязав виплатити акторові 15 мільйонів моральної компенсації.

Докладніше про судовий процес між Деппом та Герд ми розповідали в нашому матеріалі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis