Вийшов другий номер газети The Information Front. Його присвятили історії української фотографії

Нове число The Information Front («Інформаційний фронт») отримало назву Ukraine — The Path To Freedom («Україна: Шлях до свободи») й охопило історію української фотографії з 1970-х років, пише Bird in Flight. Видання доповнює однойменну фотовиставку, що до 22 січня 2023 триватиме у галереї Noorderlicht в нідерландському місті Гронінген

Ukraine — The Path To Freedom — це погляд на період української незалежності, від перших спроб революції у фотографічній мові 1970-х до сьогодні. Видання й виставка представляють ключові події історії України та відстежують розвиток фотографії протягом цих періодів. А також демонструють звʼязок соціополітичного та культурного життя в країні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Noorderlicht (@noorderlichtphotography)

Фотобук й виставка поділені на чотири частини — кожен співвідноситься з певним історичним періодом та знайомить з роботами різних поколінь українських митців та фотографів. Проєкт також досліджує як фотографія працює на різних соціальних рівнях: як метод документування змін, форма протесту, реакція на події та політична заява.

Ukraine — The Path To Freedom представляє роботи Параски Плитки-Горицвіт, Бориса Михайлова, Олександра Чекменьова, Олени Субач, Саши Курмаза, Лізи Букреєвої, Дмитра Козацького, Мстислава Чернова, Владислава Краснощока, Андрія і Лії Достлєвих, Віктора і Сергія Кочетових та інших.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Noorderlicht (@noorderlichtphotography)

Придбати другий номер газети The Information Front можна на сайтах видавництва Schilt Publishing та галереї Noorderelicht. Прибуток передадуть благодійній організації The Depths of Art, що підтримує українську культуру.

The Information Front влітку 2022 року заснували українська фотографка та засновниця фестивалю Odessa Photo Days Катерина Радченко, канадський фотограф Дональд Вебер та британський фотограф Крістофер Нунн. У першому випуску зібрали знімки українських фотографів, створені в перші два місяці повномасштабної війни росії проти України

В The Information Front. Volume 1 увійшли роботи понад 20 фотографів, серед яких Михайло Палінчак, Олександр Чекменьов, Євген Малолєтка та Мстислав Чернов, Максим Дондюк, Павло Дорогой, Олександр Ратушняк, Аліна Смутко, Оксана Карпович та Оксана Парафенюк.

Сторінки з фотографіями також доповнили текстами українського письменника Сергія Жадана. Докладніше про видання ми розповідали у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis