Гурт Cape Cod випустив новий міні-альбом. Слухаємо

Музиканти Cape Cod представити EP з п’яти треків «Матч Поінт». Разом з мініальбомом гурт випустив кліп на однойменний трек 

«Матч Поінт» мав вийти ще у 2022 році, проте реліз перенесли через початок повномасштабної війни росії проти України. В описі говориться, що реліз лишився в тому ж вигляді, в якому планувався початково, проте з часом пісні набули «нових сенсів та глибшого забарвлення».

За словами саундпродюсера Максима Сікаленка, «Матч Поінт» «мав стати новим рівнем у творчості гурту», бо музикант почав самостійно писати тексти до пісень.

«Мені хотілося розмовляти зі своїм слухачем на рівних, підіймаючи теми саме мого покоління. Але з початком повномасштабного вторгнення відношення до музики та до творчості змінилося на 360 градусів, — розповів Максим. — Тепер творчість повинна працювати цілеспрямовано і менш поверхнево: або мотивувати або давати людям трохи перепочити задля подальшої праці на перемогу або каталізувати допомогу армії чи волонтерам».

Окрім самого EP Cape Cod представили відео на «фокус-трек альбому» — «Матч Поінт». Сингл відображає складні часи у стосунках між людьми, а музично він став переосмисленням музики 2000-х років. 

Кліп знятий у форматі горору: між двома закоханими (Вадим Кириленко та Марія Озірна) постає монстр, якого вони вимушені побороти.

«Матч Поінт — ситуація в тенісі, коли один із гравців при виграші наступного очка стає переможцем матчу. Тому пісня про ситуацію у відносинах, коли людям не вистачає сил, щоб дотягнути до особистого щастя залежно від різних причин. Пісня про внутрішню боротьбу двох осіб на шляху до їхнього спільного щастя», — пояснив Максим Сікаленко.

Cape Cod — електронний проєкт, створений саундпродюсером та музикантом Максимом Сікаленко у 2011 році.

Дебютний альбом Cult він представив у 2016 році, а у 2018-му випустив Echoes — другий лонгплей за участі іноземних вокалістів. Докладніше про реліз ми розповідали у нашому матеріалі.

У 2021 році до гурту доєднався вокаліст Олексій Боднар.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis