Amazon знімає серіал за мотивами відеогри God of War

Платформа Amazon Prime Video займається виробництвом серіалу за мотивами God of War з березня 2022 року, пише The Hollywood Reporter. Сценарій для проєкту пишуть Марк Фергюс та Гоук Остбі («Залізна людина», «Дитя людське»), а шоураннером став Рейф Джадкінс, відповідальний за серіал «Колесо часу» (2021) та сценарій до «Uncharted: Незвідане» (2022)

Сюжет розгорнеться довкола бога війни Кратоса, який втік з Давньої Греції, щоб забути криваве минуле та знайти спокій у скандинавському царстві Мідгард. Коли помирає його дружина, Кратос збирається у небезпечну мандрівку разом з сином, щоб розвіяти її прах над найвищою горою, як вона просила.

Невдовзі Кратос розуміє, що нова подорож — епічний замаскований квест, що перевірить міцність звʼязку між батьком і сином та змусить Кратоса битися з новими богами та монстрами за долю світу.

Реліз першої God of War, серії ігор заснованої на давньогрецькій та скандинавській міфологіях, відбувся у 2005 році. Прем’єра останньої частини франшизи — God of War Ragnarök відбулася у листопаді 2022.

В основі серіалу події восьмої частини гри, яка вийшла на PlayStation 4 у 2018, та отримала схвальні відгуки критиків та фанатів, зокрема нагороду «Гра року» від премії Game Awards.

Netflix працює над кіноадаптацією шутера Bioshock. Режисером проєкту став Френсіс Лоуренс (франшиза «Голодні ігри»), а сценаристом Майкл Грін («Той що біжить по лезу 2049», «Американські боги»).

Коли почнеться повноцінне виробництво фільму поки невідомо. Наразі Грін працюватиме сам над адаптацією сценарію, а Лоуренс завершуватиме приквел «Голодних ігор» — «Баладу про змій та співочих пташок» (The Ballad of Songbirds and Snakes), події якої розгортаються за 64 роки до подій у «Голодних іграх».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis