Функціональність та мантри: O(FourFour) представив новий зимовий дроп

Київський бренд O(FourFour) випустив новий зимовий дроп. Його поділили на дві частини: EXTEND+ — продовження десятої колекції бренду, представленої в жовтні, та QUAD — чотири нові силуети зимового одягу 

В жовтневому дропі EXTEND команда O(FourFour) вперше представила власні моделі верхнього одягу — жилети THOR та INDRA, а також дві моделі штанів, светри, лонгсліви, флісові худі та чохли для ноутбуків.

«Класичний шлях нас не приваблює, ми — мутанти»: Інтерв’ю з O(FourFour)

Тепер колекцію доповнили балаклавами VOLT з матеріалу Polartec та рукавичками HAMMER зі 100% переробленого поліестеру та з флісовою підкладкою Polartec.

На відміну від EXTEND, основні силуети в якій представлені в темних відтінках, основним кольором речей в QUAD став білий.

Команда представила чотири нові силуети: водонепроникні стьобані жилети RHINO та VAYU, худі KAIZEN в двох кольорах та лонгслів OM з принтом янгола-охоронця на спині та мантрою на рукаві.

Як і в попередніх моделях жилетів THOR та INDRA, в якості наповнювача всередині жилетів використали високофункціональний біосинтетичний пух.

Модель RHINO виконана за прикладом моделі THOR. Жилет виконаний в мінімалістичному дизайні, доповнений боковими кишенями та блискавкою.

Функціональний жилет-анорак VAYU в O(FourFour) називають «братом» моделі INDRA — в новому силуеті блискавки збоку замінили на кнопки. Всі інші деталі, серед яких велика передня та бокові кишені, а також затяжка знизу, залишились такими ж.

Худі представлені в яскраво-кораловому кольорі (KAI) та м’ятно-сірому (ZEN) та прикрашені вишивкою овальної форми світло-лавандового та нейтрально-сірого кольорів. В O(FourFour) пояснюють, що назва моделі з японської означає «покращення», саме тому ї обрали для предмета, у якого є попередні версії.

Бавовняний оверсайз-лонгслів OM прикрашений фосфоресцентным принтом янгола-хоронця на спині, створеним українським дизайнером Володимиром Гавришем, та мантрою Білої Тари на правому рукаві.

Купити речі з нової колекції можна на сайті бренду.

O(FourFour) — київський бренд, заснований у 2019 році. Спочатку він випускав жіночий одяг для водних видів спорту, а основною річчю бренду були боді з компресійного матеріалу. Тепер бренд також випускає жіночий, чоловічий та унісекс-одяг, серед якого футболки, лонгсліви, худі та лонгсліви.

Для виробництва всіх речей команда використовує функціональні матеріали та намагається шукати стійкі варіанти для виробництва. Наприклад, для створення купальників, боді та лосин вони використовують тканину Econyl на основі переробленого океанічного пластику. Замість неопрену O(FourFour) використовує американський матеріал Yulex, речі з якого виробляє аутдор-бренд Patagonia.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis