Björk випустила новий ремікс за участі Shygirl та Sega Bodega

Björk об’єдналася з британською реп-виконавицею Shygirl і електронним музикантом Sega Bodega для реміксу на трек Ovule. Сингл увійшов до останнього альбому співачки Fossora, представленого у вересні 2022 року 

В Інстаграм-пості Björk написала, що їй «було дуже приємно ділитися своєю музикою» з Shygirl та Sega Bodega. Вона додала, що в той час, як Sega Bodega доповнив її трек розслабленими басами та елементами габберу, Shygirl «занурилась у текст» та переосмислила його. 

В грудні 2022 року Björk представила відео на трек Sorrowful Soil. Його зняли біля вулкана Фаґрадальсф’ятль, виверження якого відбувалось у серпні 2022 року.

10 лонгплей Björk Fossora — відсилання до жіночої форми латинського слова, що позначає людину, яка кудись занурюється. У записі альбому взяли участь музикант serpentwithfeet, а також діти співачки — Сіндрі та Доа.

Fossora написана протягом пандемії COVID-19 вдома у Björk, в Ісландії. Частину треків артистка присвятила матері екоактивістці Гільдур Руні Гауксдоттір, яка померла у 2018 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis