Бренд keep та формація FUSION випустили колаборацію. Це нова модель сумки

Український бренд рюкзаків та сумок keep та джазова формація FUSION випустили спільну модель сумки Fjørd mini FUSION x keep. CORDURA®. Купити її можна в шоурумі keep на вулиці Ярославів Вал, 17Б та онлайн

Сумка створена з сірого матеріалу Cordura 500D і та ріп-стоп нейлону м’ятного кольору. Для ременя використали шнурок паракорд.

В коментарі DTF Magazine засновник keep Микола Серезітінов розповів, що в дизайні спільної сумки вони надихались джазом, а також «імпровізували та шукали резонуючі інтервали в процесі». 

«З самого початку знайомства з FUSION я одразу ж закохався у їх стиль, смак, у те що вони роблять. Бути їхнім вірним прихильником виявилося для мене недостатнім, тому я був щасливий об’єднати наші творчі прояви у колаборацію», — пояснив Серезітінов. 

«Коли ми були підлітками та навчались у школах, keep вже тоді був крутим для всіх нас. Це було щось свіже, те, що народилось в Києві і квітло разом з містом. keep поєднували форму і колір, що виливались у комбо-продукт і завжди були прискіпливими до маленьких деталей, але що важливо — вони лишаються такими й зараз. Згодом ми дізнались, як створюється їх продукт, і цей процес — це щось схоже на те, що створюється у нас на FUSION», — прокоментувала колаборацію команда FUSION.

Сумки виготовили на виробництві keep у Чернігові. Всього бренд випустив 50 Fjørd mini FUSION x keep. CORDURA®, проте може повторити дроп, якщо на нього буде попит.

keep створювався як бренд рюкзаків WE ARE ABLE. У 2017 році, після шести років роботи, він провів ребрендинг та змінив підхід до виробництва аксесуарів.

Докладніше про це засновник keep Микола Серезітінов розповів у нашому матеріалі.

keep робить акцент на міській естетиці: у кампейнах просуває Київ та створює колаборації з локальними художниками та командами, серед яких фестиваль don’t Take Fake, видання The Village, вуличні художники OBIES та RUBAE.

У 2021 році бренд запустив еколінію — keep it green.

Перший івент серії музичних джемів FUSION відбувся 3 березня 2019 року. Основна мета проєкту — розвивати та просувати в Україні сучасні напрямки джазу.

Івенти FUSION проходять у форматі джем-сесій: охочі музиканти надсилають свої заявки на участь, організатори обирають серед них список учасників, а на самому івенті витягують імена у випадковому порядку та формують імпровізовані гурти, які потім створюють музику у режимі реального часу.

В березні команда запустила незалежний лейбл сучасного джазу No Time For Swing. Докладніше про нього ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis