Лана Дель Рей випустила новий альбом

Новий, девʼятий за ліком, лонгплей Лана Дель Рей анонсувала близько чотирьох місяців тому. Альбом Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd містить 16 треків, перший з яких The Grants співачка присвятила своїй сім’ї (справжнє імʼя музикантки — Елізабет Ґрант. — Прим. DTF Magazine). Загалом, як зазначає The Rolling Stone, сімʼя стала ключовою темою нової роботи Дель Рей. Зокрема трек Kintsugi розповідає про досвід втрати близьких 

В інтерв’ю виданню The Interview, яке в Дель Рей взяла Біллі Айліш, співачка розповіла, що працювала над альбомом близько року. Останній трек для Did You Know That There’s a Tunnel Under Ocean Blvd вона написала у вересні 2022 року. Це композиція Margaret, яку співачка присвятила дівчині свого продюсера і співавтора Джека Антоноффа акторці та моделі Марґарет Кволлі.

«Коли я починала роботу над цим альбомом, то була дуже схвильована, тому що на старті я працювала з Майком Ермоса, оператором, який, наскільки я знав, не був музикантом. Щонеділі вранці він лежав і грав на гітарі. Одного дня мені здалося, що було б чудово записати цю музику, і я стала наспівувати під його гру. За п’ять місяців я пішла в студію з хлопцями, які писали музику разом з Weyes Blood, Father John Misty та Pink Floyd. А також з беквокалістками, які працювали з Вітні Х’юстон. І не розуміла, як мені пощастило опинитися в одній кімнаті з ними», — описувала процес створення альбому Дель Рей в The Interview.

У вересні Інститут звукозапису Клайва Девіса при Нью-Йоркському університеті запустив навчальний курс, присвячений музиці Лани Дель Рей.

Студенти досліджують Дель Рей як «попзірку 21-го сторіччя», вивчають вплив інших артистів на її творчість та як сама Лана впливає на сучасну попмузику. На лекціях також розглядають «складні стосунки співачки з фемінізмом», питання політичної позиції артистки та участі у соціальних рухах #BlackLivesMatter, #MeToo та #TimesUp.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis