Daft Punk опублікували невиданий раніше трек

Електронний дует Daft Punk випустив на YouTube новий сингл The Writing of Fragments of Time. В записі брав участь продюсер та співак Тодд Едвардс 

В лютому 2023 року Daft Punk розповіли, що планують перевипустити четвертий та останній альбом гурту Random Access Memories (RAM) на честь його 10 річниці. The Writing of Fragments of Time став першим релізом гурту після анонсу.

Новий сингл триває понад вісім хвилин та відсилає до треку Giorgio by Moroder, що увійшов до альбому RAM. В оригінальній композиції італійський композитор Джорджіо Мородер розповідає про свій творчий процес і те, як він досяг слави, а в The Writing of Fragments of Time електронний дует показує процес створення цього синглу.

Реліз перевидання Random Access Memories запланований на 12 травня.

У грудні 2022 року Daft Punk завантажили на YouTube відео з живого виступу 1997 року. На ньому музиканти грають лайв-версію треку Rollin’ & Scratchin з дебютного альбому Homework. Відео записали під час виступу Daft Punk в лос-анджелеському театрі Мая.

Тома Бангальтер і Гі-Мануель де Омем-Крісто заснували Daft Punk у 1993 році в Парижі, а головною особливістю їхнього гурту стала суміш хаусу, сінтіпопу, диско та електроніки. Чотири роки потому вони випустили дебютний альбом Homework з синглами Around the World і Da Funk, які вважають знаковими в історії танцювальної музики.

2001 року Daft Punk випустили другий лонгплей Discovery. У нього ввійшли одні з найпопулярніших треків гурту: Harder, Better, Faster, Stronger і One More Time. Після цього релізу Тома і Гі-Мануель створили свій особливий стиль та почали зʼявлятися на публіці виключно у костюмах роботів.

22 лютого 2021 року Daft Punk оголосили про завершення спільної музичної карʼєри після 28 років співпраці. Про це учасники гурту повідомили за допомогою 8-хвилинного ролика Epilogue, з їхнього фільму Electroma, випущеного 2006 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis