Pilsok створив рюкзак із захисної стрічки від 155-мм артилерійського снаряда. Ось як його отримати

Київський бренд рюкзаків та аксесуарів Pilsok представив рюкзак — його створили на основі захисної стрічки від американського артилерійського снаряда калібру 155-мм, використаного українськими військовими на полі бою. Рюкзак представлений в єдиному екземплярі, який можна виграти у благодійному розіграші  

В pilsok говорять, що модель «є універсальним прикладом апсайклінгу речі військового призначення». 

Рюкзак темно-синього кольору виготовлений вручну з високотехнологічної ламінованої тканини X-Pack. Вона відрізняється невеликою вагою, проте високою міцністю та стійкістю до зовнішніх умов. 

Крім основного відділу, рюкзак доповнили двома великими зовнішніми кишенями на застібках та карабіном.

Як отримати рюкзак

Команда pilsok запустила розіграш, мета якого — зібрати кошти на комплекти для модернізації та підсилення РЕБ (станцій радіоелектронної боротьби). Вони входять до підрозділів, що виконують завдання в межах оперативного угруповання військ «Харків»

Друзі, сьогодні ми відкриваємо збір на комплекти для модернізації та підсилення РЕБ станцій, які входять в підрозділи, які виконують завдання в рамках ОУВ “Харків”. Що дозволить більш ефективно протидіяти ворогу у веденні розвідки позицій ЗСУ, та корегування артилерії.

Як взяти участь в розіграші:

1. Зробити донат на суму 100 грн на банку за посиланням. Кількість донатів від однієї людини необмежена.
2. Надіслати скриншот з донатом в дірект pilsok та отримати свій номер для участі.

Переможця оберуть 24 березня за допомогою генератора випадкових чисел.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений pilsok (@pilsok)

В липні 2022 року pilsok запустив апсайкл-лінію, що складалась з двох рюкзаків та сумки з перероблених автомобільних подушок безпеки. В лютому 2023 року бренд разом з командою артпростору MOT представили колаборацію: оновлену модель сумки з подушок безпеки вже можна купити у «Модулі тимчасовості», а рюкзак представлять пізніше.

Pilsok — київський бренд рюкзаків, сумок та аксесуарів, заснований Дмитром Ісаєнком у 2007 році. Найзнаковішою річчю бренду став рюкзак-ролтоп із верхом, що скручується.

Всі аксесуари Pilsok, аж до фурнітури, виробляють у своїй майстерні у Києві.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis