Disney+ заборонить політичну та алкогольну рекламу

Стримінг Disney+ планує запуск дешевшого плану підписки, який включатиме рекламу, пише IndieWire. Платформа заявила, що не підписуватиме рекламні контракти з «не орієнтованими на сімʼї» компаніями, а також уникатиме політичної реклами

Чому Disney+ не ставитиме політичну рекламу

Від реклами з політичним контекстом Disney+ відмовляється через юридичні спори зі штатом Флорида. Це сталося через закон про заборону обговорення сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності у молодших класах школи, який у січні 2022 року запропонували місцеві республіканці. Згідно з законом вчителя класів, де навчаються діти 5-12 років не мають права обговорювати з ними ці питання. На думку республіканців штату Флорида, про існування різної сексуальної орієнтації школярам мають розповідати батьки.

Активісти заявили, що закон порушує права ЛГБТК-учнів та назвали його «Не кажи “гей”» (“Don’t Say Gay”). Документ також засудив президент США Джо Байден, додавши, що «така ініціатива розпалює ненависть».

The Walt Disney Company спочатку підтримували ініціативу республіканців фінансово, а потім публічно її засудили. Через це губернатор штату Рон Десантіс позбавив The Walt Disney Company податкових пільг на території Флориди — тут зокрема розташовний один з «Діснейлендів» компанії.

Також Десантіс звинуватив The Walt Disney Company у надмірній сексуалізації контенту для дітей.

Ще на Disney+ не ставитимуть рекламу від сервісів-конкурентів Netflix, Amazon та Apple. А промоція продукції Netflix вже заборонена на телеканалах ABC, Freeform та FX, які належать The Walt Disney Company.

Стримінг стверджує, що частота реклами у новому плані не перевищуватиме чотирьох хвилин на годину.

Наразі місячна підписка на сервіс коштує 7,99 доларів, а річна  79,99.

За підсумками першого кварталу 2022 року, кількість підписників Disney+ сягнула 138 мільйонів. До кінця 2024 року компанія планує збільшити це число до 230-260 мільйонів.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis