Pink Floyd випустили колекцію мерчу на підтримку України

У квітні Pink Floyd представили спільну пісню з українським співаком Андрієм Хливнюком Hey Hey Rise Up. Тепер американський гурт представив однойменну серію благодійного мерчу

В колекцію ввійшли світшоти, футболки, шопери, магніти, значки та стікери.

На них розмістили малюнки соняшників кубинського художника Йосана Леона з обладинки спільного релізу. Це відсилка до військової історії про жінку, яка запропопувала російським окупантам покласти до кишень насіння, щоб на місці їх смерті потім проросли соняшники.

Одним з принтів на речах також стала картина «Захисники Херсона» української художниці Сани Шахмурадової, на якій зображені дві оголені жінки з українським прапором. Раніше вона з’явилась у відео на спільний реліз Pink Floyd та Андрія Хливнюка. 

Meet Сана Шахмурадова: Агресивність та сакральна оголеність в роботах одеської художниці

Натхненням для картини став український цивільний, який у березні під час мітингу проти окупації Херсона застрибнув на російський танк з українським прапором.

Купити речі можна на сайті Pink Floyd. Всі кошти з продажу перерахують на гуманітарні потреби жителів України.

Пісня Hey Hey Rise Up вийшла сьомого квітня та стала першим з 2014 року релізом Pink Floyd. Для запису музиканти використали уривок української народної пісні «Ой у лузі червона калина» у виконанні Андрія Хливнюка, лідера гурту «Бумбокс».

Детальніше про те, як створювався реліз, ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis