Дніпровський фестиваль «Конструкція» випустив компіляцію з роботами українських саундартистів 

Kultura Medialna, яка з 2014 року організовує у Дніпрі міжнародний фестиваль експериментального мистецтва та музики «Конструкція», випустила компіляцію Various Artists — Construction vol​.​2. Частиною збірки стали треки 12 артистів, які вже виступали на «Конструкції» та яких планували запросити на подію у 2022

«У 2022 році „Конструкція“ мала пройти вже увосьме. Проте ці плани, як і безліч інших, зруйнувало повномасштабне вторгнення росії в Україну. Попри неможливість провести наразі повноцінний фестиваль у Дніпрі ми все ж збираємось разом — у новому альбомі. Всі треки створені після 24 лютого 2022 року та мають власні історії, які ми розкажемо окремо», — коментують реліз у Kultura Medialna.

До створення Construction vol​.​2 долучилися iiteration, Subforms, Maryana Klochko, Bohdan Konakov, Roman Slavka, Nikolaienko, Polje, Bryozone, Kiritchenko, Ksztalt, Ujif Notfound та Andrew Deme.

Прибуток з альбому передадуть на потреби військових.

Various Artists — Construction vol​.​2 — другий альбом Kultura Medialna. Попередній вийшов у 2014, коли відбулася перша «Конструкція».

Перший фестиваль «Конструкція» відбувся в жовтні 2014 року і став реакцією на Революцію гідності. Програма першої «Конструкції» була дуже насиченою: аудіовізуальні перформанси в планетарії та акваріумі, рейв на закинутій фабриці, художні, освітні й урбаністичні події.

«„Конструкція“ виникла як спосіб переосмислити та оживити культурний простір Дніпра — міста, що асоціюється переважно з промисловістю та ракетобудуванням. За допомогою фестивалю ми показуємо, як можуть змінюватися функції різних міських локацій: колишніх будинків культури, бібліотек, фабрик, вокзалів та закинутих будівель», — описують проєкт Kultura Medialna.

У 2021 році фестиваль уперше тривав 10 днів (замість звичних трьох-пʼяти). Завдяки цьому «Конструкція» встигла втілити все, що планувалося ще у 2020, але скасувалося через пандемію, та показати нові проєкти. Докладніше про «Конструкцію-2021» ми розповідали у нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis