Дональд Трамп зафандрейзив 4,18 млн доларів за один день. Зокрема й завдяки продажам мерчу

24 серпня Дональд Трамп здався поліцейським вʼязниці округу Фултон в Атланті, штат Джорджія. За 20 хвилин його звільнили під заставу у 200 тисяч доларів. А вже 25 серпня його команда почала продаж різного мерчу з тюремною фотографією, що лише в перший день продажів допомогло зібрати 4,18 мільйона доларів на президентську кампанію Трампа

Що сталося

Трампа звинувачують у спробі вплинути на результати президентських виборів у Джорджії у 2020 році — тоді він програв поточному голові США Джо Байдену. Загалом Трампу висунуті звинувачення ще в мінімум трьох кримінальних справах: незаконне зберігання секретних документів, фальсифікація звітності, щоб приховати виплати грошей за мовчання порнозірці Стормі Деніелс та ще одне провадження щодо незаконного втручання у вибори-2020 від штату Вашингтон.

Після 20-хвилинного увʼязнення 45-й президент США уперше з січня 2021 року зробив публікацію у Твіттері. Це фотографія з вʼязниці Фултона з підписом «Втручання у вибори, ніколи не здавайся!».

25 серпня, наступного дня після арешту, завдяки цьому посту, а також продажу мерчу з його зображенням, Трампу вдалося зібрати рекордні 4,18 мільйона доларів пожертв на свою президентську кампанію.

Спочатку, як зазначає The Associated Press, спочатку команда Трампа випустила футболки з його фотографією з в’язниці. Згодом лінія мерчу доповнилася тримачами для пивних банок, наклейками на бампер, плакатами та чашками. Ціна товарів складає 12-34 доларів.

Загалом, за підрахунками Politico, за перші три дні після арешту Трампу вдалося зібрати 7,1 мільйона доларів. більшу частку цих грошей, на думку видання, приніс саме продаж мерчу.

Також, як пише Business Insider, команда Трампа зробила електронну розсилку з закликом пожертвувати 47 доларів та отримати футболку з зображенням Трампа натомість.

До продажу мерчу долучився й син Трампа, Дональд Трамп-молодший. Серед 26 найменувань, які він пропонує — худі за 45 доларів, футболки за 30 доларів та прапори за 28 доларів. Усі товари з зображенням 45-го президента США.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis