Дивіться трейлер документального фільму Netflix про Pornhub

Netflix випустив перший трейлер свого майбутнього документального фільму Money Shot: The Pornhub Story. Прем’єра на стримінгу запланована на 15 березня

Документальна стрічка розповість про  «успіхи і скандали Porgnhub, та про те, як один із найпопулярніших сервісів у світі опинився в центрі скандалів із цензурою та секс-трафіком. Крім того, в стрічці розглянуть, як сервіс вплинув та «докорінно змінив» сприйняття контенту для дорослих.

У Money Shot: The Pornhub Story можна буде побачити інтерв’ю секс-працівників та активістів, а також колишніх співробітників Pornhub.

За допомогою фільму стримінг хоче «дослідити менш відому сторону порноіндустрії», зокрема, звинувачення в торгівлі людьми та критику за розповсюдження відвертих матеріалів в сторону сервісу, а також внутрішню політику Pornhub.

У січня Netflix випустив документальний фільм «Памела, історія кохання», присвячений життю та акторській кар’єрі Памели Андерсон.

У фільмі Андерсон «розповідає власну історію» становлення, порушує питання того, як медіа та індустрія кіно «поводилися з нею протягом кар’єри», а також згадує те саме злите секс-відео з її колишнім чоловіком Томмі Лі.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis