Команди FUSION та Opera Avangard проведуть у Львові благодійну джем-сесію

Київська серія музичних джемів FUSION об’єдналась зі львівським джем-комьюніті Opera Avangard для благодійного івенту Opera Avangard meets FUSION. Всі виручені кошти команди передадуть на підтримку ЗСУ 

Спільна джем-сесія пройде 16 квітня у Пороховій вежі у Львові. За словами організаторів, локація стала для них знаковою: Порохова вежа — це фортифікаційна будівля 16 віку, яка «пережила вже не одну війну», а наразі працює як волонтерський штаб.

Квитки можна придбати у директі FUSION чи Opera Avangard. Музиканти, які бажають взяти участь у джемах, можуть зареєстуватися за посиланням.

«Ми вважаємо, що кожен зараз повинен допомагати чим може та вміє, тож ми, як бійці культурного фронту, вирішили провести благодійний захід та задонатити весь прибуток на допомогу нашій армії»,  — коментують івент організатори.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений FUSION (@fusionjams)

16 квітня івент відкриють резиденты FUSION и Opera Avangard, що об’єдналися в квартет: трубач Павло Гальченко, барабанщик Даня Білоус, клавішник Денис Архаров та басист Мар‘ян Карпінський. Разом з учасниками джемів також зіграють резиденти FUSION, які переїхал з Києва у Львів після повномастабного наступу 24 лютого.

У команді говорять, що гратимуть переважно джаз, неосоул, хип-хоп, фанк, блюз, госпел та джазтронику, а вокалістів попросили зробити акцент на текстах українською мовою.

Перший івент серії музичних джемів FUSION відбувся 3 березня 2019 року. Основна мета проєкту — розвивати та просувати в Україні сучасні напрямки джазу.

Івенти FUSION проходять у форматі джем-сесій: охочі музиканти надсилають свої заявки на участь, організатори обирають серед них список учасників, а на самому івенті витягують імена у випадковому порядку та формують імпровізовані гурти, які потім створюють музику у режимі реального часу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis