Джона Хілл — герой шостого епізоду подкасту DTF Magazine. Слухайте вже зараз

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. Героєм шостого епізоду став американський актор, режисер та сценарист Джона Хілл

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


006. Більше не «недолугий товстий хлопець». Як Джона Хілл став героєм покоління

Джона Хілл прославився після ролі в комедії «Суперперці». Але окрім слави, отримав ярлик «смішного та товстого», з яким остаточно зміг порощатись лише декілька років тому завдяки головній ролі у серіалі «Маніяк» на Netflix. 2018 року він написав сценарій та зняв свій перший фільм «Середина 90-х», який полюбили і глядачі, і критики. А ще надпереконливо виконав нетипові для нього ролі, став людиною року за версією журналу GQ, іконою стилю, амбасадором adidas та випустив особливий фанзин. 

Розповідаємо про те, як Джона зміг побороти свої переживання та стати голосом покоління.

Детальніше про випуск: 
  • Як на Джону вплинув мультсеріал «Сімпсони»?
  • Як образ «недолугого товстого хлопця» вплинув на життя Хілла?  
  • Про що Хілл чотири години розмовляв з Мартіном Скорсезе перед початком зйомок «Середини 90-х»?
  • Чому критики та глядачі так полюбили дебютний фільм Джони Хілла «Середина 90-х», а сам режисер каже, що ця стрічка врятувала його життя?
  • Які запитання під час інтерв’ю ображали та виводили Джону з себе?
  • Чому люди захоплюються стилем актора та навіщо влаштовують вечірки Jonah Hill Day?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його створила Русалія Або. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 18 серпня. Правила участі — читайте тут.


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — nadiodessa. Правильна відповідь на запитання з п’ятого подкасту — ASICS.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером, а п’ятий присвятили дизайнеру Рафу Сімонсу

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis