Слухайте десятий епізод подкасту DTF Magazine. Знайомимо із Френком Оушеном

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. У десятому епізоді знайомимо з американським музикантом Френком Оушеном 

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


010. Як Френк Оушен записав альбом десятилiття

Френк Оушен не лише написав «найкращий альбом декади», а й змінив ставлення до квірів в хіп-хопі, задав тренд на поєднання співу та речитативу та вплинув на звучання цiлого поколiння молодих виконавцiв — вiд SZA до Playboi Carti.

Не зважаючи на це, Оушен досі лишається одним з найбільш загадкових виконавців, часто зникає з медіа-простору та повертається з неочікуваними релізами, наповненими його життєвими переживаннями. 

Розповідаємо, як Френк Оушен перетворився з сором’язливого хлопця з Нового Орлеану на одного з ключових артистів сучасності. 

Детальніше про випуск: 
  • Як ураган «Катрiна» змусив Френка переїхати до Лос-Анджелесу в пошуках студії?
  • З чого почалась музична кар’єра Оушена та чому йому доводилось писати пісні для Джастіна Бібера, Usher та Джона Ледженда?
  • Яка ситуація «поховала» дебютний альбом Channel Orange у його первісному вигляді?
  • Чому молодому та маловідомому артисту запропонували колаборацію Каньє Вест та Jay-Z?
  • Що змусило музиканта зізнатись у бісексуальності?
  • Як Френк Оушен провів найбільшу музичну аферу декади та навіщо обманув власний лейбл?
  • Чому Френк не довіряє зберіганню файлів онлайн та завжди возить з собою жорсткі диски з записами?
  • Як альбом Blonde став «головним альбомом десятиліття»?
  • Що зірвало плани Френка на випуск нового альбому та що стало причиною його останнього зникнення?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його автором стала наша постійна ілюстраторка Мая Нгуєн. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 17 вересня. Правила участі — читайте тут


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — @yu.galushchak. Правильна відповідь на запитання з дев’ятого подкасту — Louis Vuitton.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером. П’ятий випуск присвятили дизайнеру Рафу Сімонсу, шостий — Джоні Хіллу, сьомий — бренду Balenciaga, у восьмому говорили про Біллі Айліш, а в дев’ятому — про бренд Supreme. 

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis