Проводимо благодійний аукціон арт-сноубордів з роботами українських художників

Команди фестивалів Double Triple, don’t Take Fake та українського бренду сноубордів Holy Wood Boards об’єднались для спільного благодійного арт-проєкту. Це онлайн-аукціон, на якому продаватимуть 10 сноубордів з роботами українських художників та ілюстраторів. Всі виручені кошти спрямують на підтримку програми з психологічної реабілітації українських військових. DTF Magazine розповідає докладніше про аукціон та як до нього долучитись 

В Double Triple, don’t Take Fake та Holy Wood Boards пояснюють, що за допомогою проєкту хочуть привернути увагу до питання психологічної реабілітації військових — «одного з напрямків, який потребує уваги та комплексного підходу вже зараз» та зібрати кошти для реалізації відповідної програми. 

«Психологічна реабілітація — це не проблема кожного окремого військового, це те, що стосується кожного з нас, — пояснюють в команді don’t Take Fake і Double Triple. — Найгірше, що може зробити громадянське суспільство — залишити військових сам на сам після пережитого на фронті, після втрат побратимів, після отриманих поранень».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Double Triple (@doubletriple_fest)

За словами засновника Holy Wood Boards Артура Романа, ще під час волонтерства у перші місяці війни він почав думати над ініціативою, яка допомогла б залучити кошти для підтримки військових у період реабілітації, проте тоді більшість коштів йшла на більш нагальні потреби: придбання амуніції, медикаментів, їжі чи транспорту.  

«Усі займалися залученням донатів, та хотілося, щоб можна було залучити більші суми, та ще й обміняти їх на приємну та ексклюзивну річ», — додав Артур. 

Хто з художників долучився  

Holy Wood Boards виготовив 10 сноубордів, а 10 художників, запрошених don’t Take Fake, спеціально для проєкту намалювали на них свої нові роботи. Кожна дошка існує в єдиному екземплярі. 

Участь у проєкті взяли: Артем Прут, Антон Або, echomateriya, Олександр Гребенюк, FATUM, Seri/graph studio, Олесь Дерега, Dasha Klochko, Denys Metelin, Sestry Feldman

«Формуючи лайн-ап митців, ми прагнули показати різні стилі, досвід та бекграунд. Таким чином нам вдалось зібрати разом графіків, стрит-арт і попарт художників, ілюстраторів, кожен та кожна з яких спеціально для цього проєкту створив нову роботу, використовуючи сноуборди Holy Wood Boards як полотно. Примітно, що частина робіт так чи інакше фіксує наш час та зачіпає тему війни в Україні, відчуття свободи та безпеки, що набули особливо гострого значення», — додає команда don’t Take Fake і Double Triple. 

Як відбуватиметься аукціон

Аукціон проводитимуть в онлайн-форматі в Інстаграмі Double Triple. Він розпочнеться 5 грудня та завершиться 11 грудня (о 23:59 за київським часом). 

В акаунті Double Triple опублікують фотографії всіх 10 дощок, один пост — один лот. Ставки прийматимуться в коментарях 

Стартова ціна кожної дошки — 200 доларів. Кожна наступна ставка має підвищуватись мінімум на 25 доларів. Переможцем аукціону стане той, хто запропонує найбільшу ціну станом на 23:59 11 грудня.

Куди направлять вторговані гроші 

100% вторгованих з аукціону коштів команди Double Triple, don’t Take Fake та Holy Wood Boards передадуть громадській організації «Рух змін» для реалізації програми з психологічної та фізіологічної реабілітації військових. 

«Повертаючись у мирне життя, майже кожен військовослужбовець потребує психологічної та фізіологічної реабілітації. Відсутність своєчасної кваліфікованої психологічної допомоги може призвести до серйозних негативних наслідків як для самого учасника бойових дій та його рідних, так і для суспільства в цілому», — пояснюють в «Рух змін». 

Програма з реабілітації від «Рух змін» — це спеціальний триденний курс, розроблений на базі однієї з київських лікарень. Її реалізацією займатиметься мультидисциплінарна команда фахівців — психологів, психіатрів, масажистів-реабілітологів та юристів. 

Курс охопить 100 поранених військовослужбовців. Серед запланованих напрямків роботи спеціалістів: діагностика посттравматичних стресових розладів та інших психічних розладів, індивідуальні консультації та складання плану для подальшого лікування та реабілітації (як фізичної, так і психологічної), тренінг  із психологічної допомоги військовослужбовцям для медиків, а також юридична консультація щодо проходження військової служби чи отримання статусу.  

Із докладною інформацією про програму, методологію та алгоритм дій можна ознайомитися тут.

Команди Double Triple, don’t Take Fake та Holy Wood Boards уточнили, що додатково розглядають варіант покриття вартості медичних препаратів, призначених військовим спеціалістами. Це питання залежатиме від фінальної суми, вторгованої на аукціоні — про результати аукціону відзвітують на сторінках Double Triple у соціальних мережах.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis