Ілюстратор Сергій Майдуков відкриє благодійну виставку в Києві

28 травня в день Києва стартує виставка робіт українського ілюстратора Сергія Майдукова. До 28 червня експозиція працюватиме в київському GOL’DA music/bistro

На виставці покажуть 16 робіт Сергія, створених після початку повномасштабної війни росії проти України. Всі вони виконані в чорно-білих тонах, але у різних графічних техніках: колаж, графіка олівцем або чорнилами.

За словами Майдукова, відібрані для виставки роботи не мають спільної теми. Водночас колажі поєднані експериментальним підходом, а лінійні роботи — сюжетом.

Виставка відкриється 28 травня о 12:00. Крім того, о 19:30 запланований живий виступ дуету з Дніпра Natura with Bandura — музиканти поєднують гру на бандурі з електронними мотивами.

Кожну з робіт можна буде придбати, ціни — від 100 до 150 доларів. 50% від вторгованих коштів передадуть на потреби 3 батальйону 101 бригади Генерального Штабу України. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений GOL’DA music/bistro | Гольда (@golda.music.bistro)

В лютому артпростір «Модуль тимчасовості», Сергій Майдуков та бренд пледів Woolkrafts представили потрійну колаборацію. Спеціально для MOT художник створив нову ілюстрацію, яку надалі надрукували на пледах. Докладніше про співпрацю та айтеми ми розповіли в нашому матеріалі.

Сергій Майдуков — український ілюстратор та дизайнер, роботи якого можна побачити в найавторитетніших виданнях світу, зокрема в The New Yorker, The New York Times чи The Washington Post, або в сольній книжці, присвяченій Києву — KYIV by Sergiy Maidukov.

У жовтні 2019 року Сергій намалював карикатури на президента США Дональда Трампа та прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона. Його роботи прикрасили обкладинки британського й американського випусків The Guardian Weekly.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis