У Львові відбудеться «Фестиваль вуличних культур» від Street Culture

3 червня харківська організація Street Culture проведе перший «Фестиваль вуличних культур» у Львові. Він присвячений офіційному відкриттю Urban Camp Lviv — кемпу для внутрішньо переміщених сімей, який харківські команди Street Culture та Urban Reform відкрили у приміщенні колишнього Будинку культури, та пройде на його території 

В Street Culture розповіли, що завдяки фестивалю вони хочуть «об’єднати мешканців кемпу, внутрішньо переміщених осіб, львів’ян і гостей міста навколо комʼюніті урбан-кемпу». 

У програмі фестивалю заплановані майстер-класи з диджеїнгу, брейкінгу, графіті, хіп-хопу, турніри з панна-футболу та стритболу, а також батли для представників вуличних культур та окремі активації для нетворкінгу. Завершиться фестиваль благодійною хіп-хоп вечіркою, присвяченою не лише відкриттю урбан-кемпу, а й 50-річчю хіп-хоп-культури у світі. 

На фестивалі команда також представить подальший план розвитку Urban Camp Lviv та концепції його майбутніх змін. В Street Culture  уточнили, що і надалі планують проводити на території Urban Camp Lviv івенти для популяризації вуличної культури у Львові, а також полегшення процесу соціалізації вимушених переселенців, що наразі проживають у місті. 

Вхід на «Фестиваль вуличних культур» — вільний, а початок запланований на 12:00. Щоб потрапити на вечірку-завершення потрібно буде зробити довільний донат на рахунок ГО Street Culture — усі зібрані кошти спрямують на підтримку внутрішньо переміщених осіб. 

Івент в Фейсбуці

В жовтні 2020 року команди харківських організацій Street Culture та Urban Reform представили концепцію урбан-кемпу у Львові, який прийматиме внутрішньо-переміщених осіб.

Урбан-кемп від Street Culture та Urban Reform позиціюють як«житло в форматі комʼюніті-центру для внутрішньо переміщених сімей з дітьми». Він відрізняється від іншого тимчасового житла тим, що основною метою просто є не лише надання прихистку, а й соціалізація та адаптація переселенців.

В березні 2023 року команда провела на території Urban Camp Lviv дводенний «Форум вуличних культур».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений (@streetculture_net)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis