Kering, Ferragamo, Ralph Lauren та Prada Group підписали угоду про використання відновлюваної енергії

На фоні енергетичної кризи в Європі, спричиненою війною росії проти України, 12 виконавчих директорів найбільших брендів-членів The Fashion Pact (пакт, підписаний виробниками одягу та текстилю, щоб зменшити шкоду природі. — Прим. DTF Magazine) зобовʼязалися закупати енергію з відновлюваних джерел, пише WWD.

Серед тих, хто підписав нову угоду — Bally, Michael Kors, власник Versace — Capri Holdings Ltd., Ermenegildo Zegna Group, Farfetch, Ferragamo, Kering, Prada Group, власник Calvin Klein і Tommy Hilfiger — PVH Corp, Ralph Lauren, власник Coach й Kate Spade — Tapestry Inc., Under Armour та Zimmermann

У планах компаній — повністю перейти на відновлювану енергію до 2030 року.

«The Fashion Pact створили, щоб гравці текстильної та модної індустрій могли створити ефективні варіанти зменшення впливу нашої діяльності на клімат. Повний перехід нашої сфери на відновлювані джерела енергії до 2030 року один з дієвих, підтверджених науковими дослідженнями кроків, на який ми всі погодилися», — прокоментував угоду голова концерну Kering Франсуа-Анрі Піно.

Також Kering спільно з L’Occitane Group запустили Кліматичний фонд природи. Компанії виділили 140 мільйонів євро на проєкти з біорізноманіття та регенеративного землеробства для тих країн, звідки вони експортують сировину. Фонд представлять 13 грудня на відкритті конференції ООН з біорізноманіття, а запрацює він у першому кварталі 2023 року.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis