Володимир Зеленський нагородив Демну Гвасалію орденом «За заслуги»

Президент Володимир Зеленський відзначив креативного директора Balenciaga Демну Гвасалію державною нагородою «За заслуги» ІІІ ступеня. В липні дизайнер став амбасадором української фандрейзингової платформи UNITED24

Орденом «За заслуги»  ІІІ ступеня нагороджуються іноземні державні, політичні, та громадські діячі, а також артисти, музиканти, актори, науковці та журналісти, які виступають на підтримку суверенітету та територіальної цілісності України, а також популяризують Україну у світі. 

Разом з дизайнером нагороду також отримали актори Шон Пенн, Бен Стіллер, Лієв Шрайбер та Джесіка Честейн, музиканти гуртів Imagine Dragons та U2, а також засновника корпорації Rakuten Хіроші Мікітані та журналістку Крістіану Аманпур.  

Ознайомитись з повним списком можна на сайті Президента України.

В липні Демна Гвасалія став четвертим амбасадором UNITED24 — ініціативи Володимира Зеленського для збору коштів на підтримку та відновлення України.

Разом з цим команда Balenciaga випустила спеціальні світшоти з прапором України та тризубом, всі кошти з продажу яких пішли до UNITED24 на напрямок «Відбудова України» для допомоги тимчасово переміщеним особам.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

«Гуманітарний напрямок Rebuild Ukraine зосереджується виключно на оновленні об’єктів критичної інфраструктури, таких як дороги, мости, лікарні та школи, щоб дати можливість біженцям повернутися до своїх домівок і почати життя заново», — говориться на сайті UNITED24.

Balenciaga неодноразово висловлювали підтримку Україні. На початку березня бренд роздав гостям шоу колекції осінь-зима 2022 жовто-блакитні футболки. А в кінці показу прозвучав рядок з твору Олександра Олеся «Живи, Україно, живи для краси».

В кінці березня Balenciaga долучилися до Всесвітньої продовольчої програми ООН (World Food Program), що забезпечує продуктову підтримку українцям, які рятуються від війни в Україні та закордоном.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis