Київський лейбл Каshtan випустив на вінілі новий альбом Monoconda

Реліз 10-трекового альбому Horizon від київського музиканта Monoconda став другим вінілом лейблу Каshtan, який у листопаді 2020 запустила продюсерка, діджей та співзасновниця Rhythm Büro Віра Логданіді. За словами лейблу, «лонгплей має дуже кінематографічне забарвлення», а сам музикант називає цей альбом є плейлистом-путівником для подорожей

Олександр Філоненко (справжнє імʼя Monoconda) записав цей альбом у домашній студії, готуючись до виступу на фестивалі NATURA у 2020 році. 

«Людина завжди прагне зазирнути за край всесвіту, часу, своїх можливостей чи свідомості. Вдається воно чи ні, але в постійних спробах ми знаходимо багато іншого. Мені хотілось розповісти особисту історію, яку я прожив в чарівному лісі в колі друзів. Тому в треках вайб загалом наративний та близький до психоделічного», — описує Horizon музикант. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений MONOCONDA (@monoconda_sounds)

Каshtan зазначає, що в саунді Horizon можна почути «нотки детройського футуризму, берлінської школи new wave та неквапливого midtempo electro».

Окрім авторських треків альбом також містить ремікс на головну однойменну композицію. Його зробив київський продюсер та музикант Дмитро Авксентьєв (Koloah, Voin Oruwu). 

Перший вініл Kashtan випустив у грудні 2020 року. Ним став лонгплей Timeline українського драм-н-бейс продюсера Sunchase (Олександр Павленко). Докладніше про цей реліз ми розповідали у нашому матеріалі.

Лейбл Kashtan став своєрідним продовженням однойменного шоу Логданіді на 20ft Radio, в ефірі якого вона знайомить аудиторію з молодими незалежними українськими продюсерами.

«Лейбл — нова планка якості, встановлена для релізів, які тепер почує весь світ, і які можна придбати. Та основна концепція лейблу лишатиметься незмінною: дбайливо відібрані алмази української електронної музики поза межами жанрових кордонів», — йдеться в описі лейблу.

«Вечірка це ритуальне дійство»: Велике інтервʼю з Rhythm Bürо

Релізи Kashtanʼу становлять собою лімітовану серію колекційних пакувань, що містять USB-карту з музикою та супутнім мультимедійним контентом, а також іншими матеріалами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis