Зі співавтора «Ріка і Морті» зняли звинувачення в домашньому насильстві

Прокуратура Каліфорнії зняла звинувачення у домашньому насильстві зі співавтора серіалу «Рік і Морті» Джастіна Ройланда, пише The New York Times. Таке рішення ухвалили через брак доказів, без яких підтвердити факт насильства зі сторони Ройланда прокурори не змогли

За словами речниці окружної прокуратури Кімберлі Еддс, на рішення також вплинула «нова додаткова інформація» — уточнювати, що саме дізнались в ході судової справи, вона відмовилась. Сам Джастін Ройланд заперечував всі обвинувачення.

Наступне засідання у справі відбудеться у квітні.

У відповідь на зняття звинувачень, Ройланд опублікував у Твіттері звернення.Він подякував за належний розгляд його справи, але додав, що «глибоко вражений брехнею, яку прив’язували до нього протягом суду».

«Найбільше я розчарований тим, що стільки людей поспішно засудили мене, не знаючи фактів та ґрунтуючись виключно на словах озлобленої колишньої дівчини, яка намагалась обійти належний судовий процес і домогтися, щоб мене скасували“. Те, що їй це вдалося, хоч навіть і частково, — це сором», — написав Джастін та додав, що наразі він «сповнений рішучості рухатися вперед і зосередитися як на своїх творчих проєктах, так і на відновленні своєї репутації».

В чому звинувачували Джастіна Ройланда

В січні стало відомо, що Джастін Ройланд очікує суду за звинуваченням у домашньому насильстві. Позов проти нього подала колишня дівчина, ім’я якої не називають з міркувань безпеки.

42-річного Ройланда звинуватили в нанесенні тілесних пошкоджень, «незаконному позбавленні волі із застосуванням погроз, шахрайства, насильстві та обману».

В The Guardian уточнили, що інцидент з Ройландом відбувся ще у січні 2020 року, обвинувачення йому висунули у травні того ж року, проте справа залишилась поза увагою медіа. Лише 12 січня, після досудового слухання, видання NBC News написало про це. Джастін Ройланд заперечував всі звинувачення.

В січні телеканал Adult Swim повідомив, що розриває контракт з Джастіном Ройландом через звинувачення в домашньому насильстві.Команда продовжує роботу над мультсеріалом, єдиним шоураннером якого тепер залишиться Ден Гармон. Наразі в розробці знаходиться 7 сезон.

Adult Swim також займались пошуком нових акторів озвучки для головних персонажів: в оригінальному серіалі Ройланд озвучував Ріка, Морті та деяких другорядних персонажів.

Ден Гармон та Джастін Ройланд представили комедійний науково-фантастичний мультсеріал «Рік та Морті» у грудні 2013 року, а останній шостий сезон вийшов у вересні 2022 року.

Головні персонажі серіалу — Рік, ексцентричний вчений і алкоголік, та його онук Морті, з яким він разом подорожує паралельними світами за допомогою сконструйованого ним пристрою. Обох персонажів в оригінальному перекладі озвучував Джастін Ройланд.

Ройланд також створив відеогру High on Life — комедійний шутер про інопланетян. Події відбуваються у «світі наукової фантастики», а гра ведеться від першої особи.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis