Королівська сімʼя Данії припинила співпрацю з брендом взуття Ecco через його роботу в росії

Данський виробник Ecco оголосив про припинення співпраці з королівською сім’єю, пише «Європейська правда». Бренд обслуговував монархів Данії понад 30 років — з квітня 1991

У заяві про завершення співпраці Ecco не вказує, з яких самих причин буде припинено контракт, натомість зазначає, що «взяла до відома рішення королівської сімʼї Данії та немає подальших коментарів». Остаточно компанія втратить статус постачальника монаршої сімʼї у квітні 2023 року.

У квітні 2022 року королівська сімʼя Данії не розглядала відмову від співпраці з Ecco. Тоді голова відділу комунікацій королівського дому Данії Лене Баллебі уточнила, що «монархи не коментуватимуть цей випадок, але продовжать уважно слідкувати за ситуацією».

«Європейська правда» зазначає, що статус постачальника данська королівська сім’я надає на власний розсуд. Він діє протягом п’яти років і може поновлюватися.

Ecco працює у росії з 1993 року — наразі бренд має понад 1500 співробітників й близько 250 магазинів. У квітні представники компанії заявили, що не збираються покидати російський ринок, «бо не мають права підводити своїх робітників»

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis