Короткометражний фільм Надії Парфан покажуть на Берлінале

Стрічку It’s a Date («Це побачення») української режисерки Надії Парфан («Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»), відібрали до програми Berlinale Shorts — конкурсу короткометражних фільмів Берлінського кінофестивалю. Він відбудеться з 16 по 26 лютого 

«Це побачення» — дебютна ігрова стрічка Парфан. Вона показує життя Києва після початку повномасштабної війни в Україні.

«Київ у 2022 році. На світанку автомобіль мчить містом на шаленій швидкості. Цей фільм, знятий під суб’єктивним кутом камери в одному незмонтованому кадрі, передає емоції надзвичайного стану, спричиненого війною», — говориться в описі стрічки на сайті Берлінале.

«Це побачення» став першим проєктом власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix. Стрічку Парфан спродюсувала разом з Іллею Гладштейном (Phalanstery Films) та Іриною Ковальчук (Radar Films).

Після світової прем’єри на Берлінале стрічка Надії Парфан вийде онлайн на Takflix та британській платформі NOWNESS.

Всього до програми Berlinale Shorts увійшло 20 короткометражних фільмів. Серед них стрічка французької режисерки Анаїс-Тое Коммаре про місцеву молодь, фільм сирійського режисера Язана Рабі про його життя на батьківщині та переслідування зі сторони місцевої влади, анімаційну стрічку естонсько-хорватського режисерського дуету Мортена Чинакова та Луція Мрзляка, а також стрічка швейцарського режисера Моргана Фрунда, присвячена вуаєризму.

В грудні стало відомо, що на Роттердамському міжнародному кінофестивалі відбудеться прем’єра дебютного повнометражного фільму режисера Філіпа Сотниченка «Ля Палісіада». Фестиваль відбудеться з 25 січня до 5 лютого 2023 року, а стрічку покажуть в основному конкурсі Tiger competition.

Докладніше про «Ля Палісіаду» ми розповідали тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis