KSENIASCHNAIDER створив колаборацію з adidas Originals

Український бренд KSENIASCHNAIDER та adidas Originals показали спільну колекцію одягу та взуття. «Київський бренд представляє новий погляд на фірмові образи adidas», — ідеться у прес-релізі adidas

В основі колекції — одяг, що «поєднає фірмову естетику KSENIASCHNAIDER із впізнаваними кодами adidas».

До колаборації увійшла лінія одягу з деніму: джинси з подвійним поясом, піджаки, сукні та сорочки з елементами потертостей та об’ємними вирізами. Іншу частину колекції склало поєднання класичних силуетів adidas та підходу KSENIASCHNAIDER: спортивні костюми, корсети та сукні з лінії adiColor, виконані у стилі печворк.

Колекцію одягу доповнять переосмисленими KSENIASCHNAIDER чотирма моделями кросівок — adi2000, Forum Mid та двома варіаціями Superstar.

Для лінії аксесуарів із колаборації KSENIASCHNAIDER «взяли за основу чорну джинсову тканину, яка перетворилась у несподівані силуети, доповнені флуоресцентними жовтими заклепками з футбольних бутс».

Неочевидним айтемом стала чорна сумка з логотипами KSENIASCHNAIDER та adidas Originals.

Глобальний реліз колекції KSENIASCHNAIDER х adidas Originals відбудеться 1 липня. Купити речі можна буде на сайтах adidas та KSENIASCHNAIDER, а також в обраних магазинах adidas.

В Україні колекція надійде у продаж у серпні.

У березні KSENIASCHNAIDER випустив колаборацію з американським екологічним денім-брендом DL1961. До колекції увійшли чотири нові моделі джинсів, дві моделі шортів, а також топи та спідниці.

Докладніше про неї ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis