Репер OTOY дасть перший сольний концерт у Києві

Перший сольний концерт українського хіп-хоп виконавця OTOY відбудеться 30 червня в київській Stereoplaza. Під час виступу репер представить новий альбом «Недовготривалі відносини», анонсований у квітні 

На концерті OTOY також виконає треки з EP «ОКОЛОФРОНТ», спільного з The Lazy Jesus міні-альбому «СЛИНА» та «найгучніші твори» зі свого репертуару.

«Так трапилось, що шлях моєї творчості припав на буремні часи, бо поки з одного боку поринаю у творчість, пишу нові пісні, альбоми, намагаюся сформувати той власний стиль, з іншого боку — новини про тисячі смертей невинних людей на моїй рідній землі від загарбницької війни, а раніше пандемія, — прокоментував анонс OTOY. — Мозок вже настільки налаштував себе максимально холодно приймати новини сьогодення, що часто події не викликають ніяких емоцій. Лише розуміння, що робити далі. І серед того всього є одна, дуже цінна та інтимна для мене річ, — музика».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений OTOY (@otoysounds)

Купити квитки на концерт можна за посиланням. Частину прибутку направлять на потреби бригади «Азов».

27 квітня OTOY випустив перший трек з майбутнього лонгплею «Недовготривалі відносини». Сингл «Жарптиця» записаний з українським музикантом The Curly.

OTOY — проєкт українського хіп-хоп виконавця В’ячеслава Дрофи, який він представив у вересні 2020 року. У треках OTOY читає лише українською та англійською мовами, висловлює власну громадянську та соціальну позицію, а також розповідає про актуальні події в Україні та світі.

У квітні 2022 року OTOY випустив сингл FIND MY COUNTRY та lyric-відео до нього. Роботу він присвятив брату Лисеню Дмитру та бійцям полку «Азов», які перебували на заводі «Азовсталь» у блокадному Маріуполі. У червні В’ячеслав випустив ще одну роботу — трек та кліп DEPRESSIVE.

В липні вийшов новий міні-альбом OTOY «ОКОЛОФРОНТ». Він складається з чотирьох треків, написаних артистом після початку повномасштабної війни, а докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis